Сирський так не зробить: Безугла прокоментувала відставку Драпатого і дорікнула головкому

За словами нардепки Безуглої, Сирський хоче залишитися на посаді, а президента все начебто влаштовує

Безугла, Сирський, Драпатий
Безугла дорікнула Сирського через відставку Драпатого. Колаж: Інформатор

Народна депутатка Мар'яна Безугла прокоментувала новину про те, що командувач Сухопутних військ ЗСУ Михайло Драпатий подав у відставку. На тлі цього вона дорікнула головнокомандувачу Олександру Сирському, якого вже давно закликає звільнитися. Втім, за її словами, він нібито намагається втриматися за свою посаду.

Про це вона написала у Telegram. Вона наголосила, що головком не подасть у відставку.

"Сирський так не зробить, але якщо уступати перед чортами, залишаться одні чорти. Їх совість не муляє .Олександр Станіславович уб’є пів армії, аби залишитись на посаді", - заявила Безугла.

Вона написала також, що Сирському "норм", маючи на увазі, що головкома все влаштовує у ситуації в війську. Утім, нардепка вдається в питання про те, чому все влаштовує президента Володимира Зеленського.

Сирський так не зробить: Безугла прокоментувала відставку Драпатого і дорікнула головкому 1

Безугла критикує військове керівництво

Днями Мар’яна Безугла знов публічно закликала до відставки головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського. Вона висловила обурення щодо втрат серед військових. Також вона вважає, що накази генералітету призводять до загибелі бійців.

Це не перша критика Безуглої на адресу військового керівництва. Раніше вона заявляла, що підрозділи ЗСУ виводять з позицій на Донеччині, залишаючи фортифікації без захисту, що дозволяє ворогу безперешкодно просуватися вперед.

Інформатор повідомляв, що командувач Сухопутних військ Михайло Драпатий йде у відставку. Причиною такого рішення він назвав відповідальність за трагедію, внаслідок якої загинули військовослужбовці.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube