“Любим і мовчим” — це пісня про двох людей, які довго залишаються “просто друзями”, але насправді мають одне до одного значно глибші почуття. Йдеться про ситуації, коли ти засинаєш і прокидаєшся не з тією людиною, з якою хочеш бути, але продовжуєш про це мовчати, бо боїшся зруйнувати дружбу.
Рекомендується утриматися від походу в гори
Державна служба з надзвичайних ситуацій попередила про погіршення погоди і небезпеку сходження лавин у Закарпатській області. З цієї причини в регіоні можливе порушення роботи транспорту.
Про це повідомила прес-служба ДСНС,- передає Інформатор .
"За прогнозами Укргідрометцентру, 20 січня на Закарпатті очікується значний сніг, а в Карпатах - пориви вітру 15-20 м / с і хуртовини (1 рівень небезпеки, жовтий). Також через снігопади на високогір'ї Закарпатської області очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень)", - передають рятувальники.
Крім того, в західних областях будуть сніг і дощі, а на Донбасі згуститься туман і знизиться видимість. В інших регіонах опадів не передбачається.
Нагадаємо, сніголавинна небезпеку в Карпатах зберігається вже кілька днів,а 16 січня сніжні покриви там досягли майже одного метра .