Головна
Україна
Події
17:43, 18 Жовтня
Информатор UA

Интро

Сім'я покійної 6-річної Мирослави Третяк зі Старого Салтова Харківської області, у вбивстві якої підозрюють 13-річного підлітка, вимагає від держави 100 мільйонів гривень моральної компенсації. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "Суспільне". Батьки дівчинки звинувачують місцеві органи самоврядування, поліцію, педагогів і соціальні служби. На їхню думку, їхня бездіяльність призвела до цього жорстокого злочину. "Це моральна шкода в бездіяльності державних органів, які знали про поведінку 13-річного сусіда, якого звинувачують у вбивстві. З 2016 року й до моменту цієї жахливої ​​трагедії жодних заходів не вживали для того, щоби попередити, усунути. Усе, що робили, було на папері: проведено співбесіду, сплановані заходи, розроблений журнал. А насправді вони нічого не робили. вони не менш відповідальні за загибель цієї дівчинки, ніж цей хлопець", - заявив адвокат Артем Донець. Постраждала сторона вимагає від сім'ї підозрюваного відшкодувати частину витрат на поховання. Позови долучили до матеріалів справи, яку розглядає Вовчанський районний суд. Адвокат просить суд викликати, як свідків 16 представників державних органів. Наступне засідання суду призначено на 28 жовтня. Нагадаємо, у Харківській області зниклу 6-річну дівчинку знайшли мертвою. Її вбив 13-річний сусідський хлопчик. Крім того, що розповів хлопчик на допиті й інші подробиці слідства в справі про вбивство 6-річної дівчинки. Також Інформатор писав про зниклу 7-річної Марію Борисову, пошуки якої йшли із 7 березня були задіяні десятки волонтерів, поліцейських, нацгвардійців, небайдужих жителів. Через чотири дні, під час повторного рейду, тіло дівчинки знайшли біля сільськогосподарського приміщення одного з домоволодінь. При візуальному огляді співробітники виявили тілесні ушкодження, а причиною смерті назвали удушення. Пізніше з'ясувалося, що підозрюваний у вбивстві жив по сусідству з дівчинкою і дружив із її батьком. За кілька хвилин до затримання чоловік намагався перерізати собі вени, але не встиг його затримали. Однак пізніше він усе ж наклав на себе руки в камері СІЗО. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Сім'я вбитої 6-річної дівчинки під Харковом вимагає від держави 100 мільйонів гривень компенсації

Читать на русском

28 липня в селищі Старий Салтів у Харківській області знайшли вбитою 6-річну Мирославу Третяк, її тіло знайшли в покинутому будинку

Читать на русском
Сім'я вбитої 6-річної дівчинки під Харковом вимагає від держави 100 мільйонів гривень компенсації

28 липня в селищі Старий Салтів у Харківській області знайшли вбитою 6-річну Мирославу Третяк, її тіло знайшли в покинутому будинку

Сім'я покійної 6-річної Мирослави Третяк зі Старого Салтова Харківської області, у вбивстві якої підозрюють 13-річного підлітка, вимагає від держави 100 мільйонів гривень моральної компенсації.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "Суспільне".

Батьки дівчинки звинувачують місцеві органи самоврядування, поліцію, педагогів і соціальні служби. На їхню думку, їхня бездіяльність призвела до цього жорстокого злочину.

"Це моральна шкода в бездіяльності державних органів, які знали про поведінку 13-річного сусіда, якого звинувачують у вбивстві. З 2016 року й до моменту цієї жахливої ​​трагедії жодних заходів не вживали для того, щоби попередити, усунути. Усе, що робили, було на папері: проведено співбесіду, сплановані заходи, розроблений журнал. А насправді вони нічого не робили. вони не менш відповідальні за загибель цієї дівчинки, ніж цей хлопець", - заявив адвокат Артем Донець.

Постраждала сторона вимагає від сім'ї підозрюваного відшкодувати частину витрат на поховання. Позови долучили до матеріалів справи, яку розглядає Вовчанський районний суд. Адвокат просить суд викликати, як свідків 16 представників державних органів. Наступне засідання суду призначено на 28 жовтня.

Нагадаємо, у Харківській області зниклу 6-річну дівчинку знайшли мертвою. Її вбив 13-річний сусідський хлопчик. Крім того, що розповів хлопчик на допиті й інші подробиці слідства в справі про вбивство 6-річної дівчинки.

Також Інформатор писав про зниклу 7-річної Марію Борисову, пошуки якої йшли із 7 березня — були задіяні десятки волонтерів, поліцейських, нацгвардійців, небайдужих жителів. Через чотири дні, під час повторного рейду, тіло дівчинки знайшли біля сільськогосподарського приміщення одного з домоволодінь. При візуальному огляді співробітники виявили тілесні ушкодження, а причиною смерті назвали удушення.

Пізніше з'ясувалося, що підозрюваний у вбивстві жив по сусідству з дівчинкою і дружив із її батьком. За кілька хвилин до затримання чоловік намагався перерізати собі вени, але не встиг — його затримали. Однак пізніше він усе ж наклав на себе руки в камері СІЗО.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.