Головна
Шоу-біз
15:31, 10 Листопада
Информатор UA

Интро

Актор Сільвестр Сталлоне дав велике інтерв'ю The Hollywood Reporter. Рембо всіх часів відверто розповів про особисте, про переживання та про відносини з колегами. Наприклад, з Арнольдом Шварценеггером. Про вік Сільвестр Сталлоне не почувається на свій вік – акторові зараз 76 років. Каже, що почувається незрілим, не цілком сформованим. Ще актор не розуміє, що таке гарно старіти. «Я ніколи не розумів фразу «Поводься відповідно до віку». Або «Старій витончено». Як можна старіти витончено, якщо в тобі нічого витонченого немає, а є лише глибоко заховане дитинство? Про мій вік мені нагадують лише травми, їх у мене було багато». На своєму ранчо у Каліфорнії Про Арнольда Шварценеггера і Брюса Вілліса Між Шварценеггером та Сталлоне завжди було суперництво. Це було помітно хоча б у фільмі «Близнюки» – як герой Шварценеггера відреагував, коли побачив на вулиці постер фільму «Рембо». Але тепер суперництво залишилося у минулому. «Коли ми зустрічаємося з Арнольдом і згадуємо старі часи, ми просто сміємось. Насправді ми два останні тиранозаври, яким ділити вже нема чого. Тепер ми просто насолоджуємось суспільством один одного». Що стосується Брюса Вілліса, то йому нещодавно було поставлено діагноз афазія. Це порушення промови, викликане, у випадку з Віллісом, деменцією. Сталлоне підкреслив, що дуже переживає за колегу. Про сім'ю Нещодавно дружина Сталлоне Дженніфер Флавін подала на розлучення, але невдовзі передумала. Цей факт змусив Сільвестра Сталлоне переглянути своє ставлення до дружини, дітей та взагалі – до свого найближчого оточення. «Раніше я ставив роботу вище за сім'ю. Це була моя трагічна помилка, і такого більше не повториться». З сім'єю. Третя дочка залишилася за кадром Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Сильвестр Сталлоне: Я і Шварценеггер – останні тиранозаври

Читать на русском

Відомий актор аналізує минуле та сьогодення

Читать на русском
Сильвестр Сталлоне: Я і Шварценеггер – останні тиранозаври
Сталлоне, його дружина та дочки

Відомий актор аналізує минуле та сьогодення

Актор Сільвестр Сталлоне дав велике інтерв'ю The Hollywood Reporter. Рембо всіх часів відверто розповів про особисте, про переживання та про відносини з колегами. Наприклад, з Арнольдом Шварценеггером.

Про вік

Сільвестр Сталлоне не почувається на свій вік – акторові зараз 76 років. Каже, що почувається незрілим, не цілком сформованим. Ще актор не розуміє, що таке гарно старіти.

«Я ніколи не розумів фразу «Поводься відповідно до віку». Або «Старій витончено». Як можна старіти витончено, якщо в тобі нічого витонченого немає, а є лише глибоко заховане дитинство? Про мій вік мені нагадують лише травми, їх у мене було багато».

На своєму ранчо у Каліфорнії
На своєму ранчо у Каліфорнії

Про Арнольда Шварценеггера і Брюса Вілліса

Між Шварценеггером та Сталлоне завжди було суперництво. Це було помітно хоча б у фільмі «Близнюки» – як герой Шварценеггера відреагував, коли побачив на вулиці постер фільму «Рембо». Але тепер суперництво залишилося у минулому.

«Коли ми зустрічаємося з Арнольдом і згадуємо старі часи, ми просто сміємось. Насправді ми два останні тиранозаври, яким ділити вже нема чого. Тепер ми просто насолоджуємось суспільством один одного».

Що стосується Брюса Вілліса, то йому нещодавно було поставлено діагноз афазія. Це порушення промови, викликане, у випадку з Віллісом, деменцією. Сталлоне підкреслив, що дуже переживає за колегу.

Про сім'ю

Нещодавно дружина Сталлоне Дженніфер Флавін подала на розлучення, але невдовзі передумала. Цей факт змусив Сільвестра Сталлоне переглянути своє ставлення до дружини, дітей та взагалі – до свого найближчого оточення.

«Раніше я ставив роботу вище за сім'ю. Це була моя трагічна помилка, і такого більше не повториться».

З родиною. Третя дочка залишилася за кадром
З сім'єю. Третя дочка залишилася за кадром

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.