Сили оборони заблокували російський логістичний маршрут на півдні України

412 бригада Nemesis СБС повідомила про блокування маршруту Р-280 Маріуполь - Мелітополь - Сімферополь на тимчасово окупованих територіях півдня України

ЗСУ
ЗСУ перерізали маршрут росіян на окупованих територіях

Сили безпілотних систем спільно з підрозділами Сил оборони України заблокували логістичний маршрут російських окупантів Р-280 на півдні. Про це повідомила 412 бригада Nemesis Сил безпілотних систем. Йдеться про напрямок Маріуполь - Мелітополь - Сімферополь, який використовували для постачання техніки та забезпечення окупаційних сил. У районі маршруту українські дрони завдали значних втрат техніці противника.

"412 бригада Nemesis СБС спільно із Силами оборони України розпочала масштабне полювання на ворожу логістику на півдні України. Пріоритетні цілі – військова техніка та забезпечення окупантів у їхньому так званому «глибокому тилу»", - йдеться у повідомленні.

У бригаді зазначили, що для операцій застосовують ударні "крила", які раніше не були публічно представлені. За їх словами, у взаємодії з виробником створено комплекс, адаптований саме для таких завдань. Військові зазначають, що ефективність системи підтверджена десятками знищених російських вантажівок і паливозаправників.

карта
Заблоковано маршрут Р-280 Маріуполь - Мелітополь - Сімферополь.

У повідомленні йдеться, що через втрати російське командування та окупаційна влада були змушені обмежити рух важкої техніки трасою "Новоросія". Також зазначається, що спроби використовувати польові та ґрунтові дороги для обходу не дають результату - українські дрони виявляють і уражають цілі на будь-якій місцевості.

Сили оборони посилюють удари по тилу РФ 

Раніше Воїни Центру спецоперацій "А" СБУ провели операцію на тимчасово окупованій території, під час якої було уражено штаб російських офіцерів ФСБ та знищено зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1". Також повідомлялося про втрати противника, які, за даними джерел, склали близько сотні загиблих і поранених.

Крім того, Генштаб ЗСУ підтвердив, що після удару 21 травня Сизранський нафтопереробний завод у Самарській області РФ фактично зупинив роботу. Він став шостим НПЗ, який припинив діяльність після атак українських безпілотників. Пошкоджена установка первинної переробки нафти є ключовою для роботи всього підприємства, тому без неї завод не може функціонувати у повному режимі.

Читайте нас у Facebook

Image
Оперативні новини: Україна, світ, війна. Підпишись 👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити