RU
Головна
Україна
Політика
17:01, 26 Вересня
Информатор UA

Интро

Народний депутат фракції партії "ОПЗЖ" Нестор Шуфрич став мажоритарним співвласником телеканалу "Перший Незалежний" з орбіти кума Путіна Віктора Медведчука. Цей канал створили незабаром після блокування "112-Україна", ZIK і NewsOne. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу нардепа . За словами Шуфрича, таким вчинком він хоче "підтримати журналістський колектив в його прагненні говорити правду, якою б вона не була", і додав, що усвідомлює ризики, пов'язані з таким рішенням. Він заявив, що ідея придбання каналу належала працівникам ресурсу, нібито це вони запропонували викупити йому частину телеканалу. Також Шуфрич підписав "угоду про своє невтручання в редакційну політику журналістського колективу" і сказав, що не має фінансових зв'язків з Росією. "Одразу хочу зазначити, що у мене немає ніяких фінансових інтересів з Російською Федерацією, зробити з мене терориста буде неможливо!", - заявив він. Нагадаємо, співробітники закритих 112, ZIK і NewsOne відкрили новий канал "Перший Незалежний" наприкінці лютого, але його заблокували в перший день ефіру. Оновлений "Перший незалежний" анонсував початок мовлення з квітня поточного року, проте повідомлення про старт ефіру з'явилося вже 26 лютого. Слідом за цим з'явилося повідомлення про відключення каналу від ефіру. Нібито СБУ вимагав від провайдерів блокування цієї платформи. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Шуфрич став власником 60% каналу "Перший Незалежний"

Читать на русском
Шуфрич став власником 60% каналу "Перший Незалежний"

Цей канал пов'язують з кумом Путіна Віктором Медведчуком

Народний депутат фракції партії "ОПЗЖ" Нестор Шуфрич став мажоритарним співвласником телеканалу "Перший Незалежний" з орбіти кума Путіна Віктора Медведчука. Цей канал створили незабаром після блокування "112-Україна", ZIK і NewsOne. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу нардепа

За словами Шуфрича, таким вчинком він хоче "підтримати журналістський колектив в його прагненні говорити правду, якою б вона не була", і додав, що усвідомлює ризики, пов'язані з таким рішенням.

Він заявив, що ідея придбання каналу належала працівникам ресурсу, нібито це вони запропонували викупити йому частину телеканалу. 

Також Шуфрич підписав "угоду про своє невтручання в редакційну політику журналістського колективу" і сказав, що не має фінансових зв'язків з Росією.

"Одразу хочу зазначити, що у мене немає ніяких фінансових інтересів з Російською Федерацією, зробити з мене терориста буде неможливо!", - заявив він. 

Нагадаємо, співробітники закритих 112, ZIK і NewsOne відкрили новий канал "Перший Незалежний" наприкінці лютого, але його заблокували в перший день ефіру.

Оновлений "Перший незалежний" анонсував початок мовлення з квітня поточного року, проте повідомлення про старт ефіру з'явилося вже 26 лютого. Слідом за цим з'явилося повідомлення про відключення каналу від ефіру. Нібито СБУ вимагав від провайдерів блокування цієї платформи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.