“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Щоправда, поки що лише в ролі коментатора.
З 3 по 16 липня в Англії відбудеться легендарний тенісний турнір Вімблдон, і на ньому буде випробуваний штучний інтелект.
IBM надаватиме субтитри та звук, створені штучним інтелектом, у своїх трихвилинних відеороликах з найкращими моментами матчів у додатку та на веб-сайті Вімблдона.
За бажання користувач зможе відтворити голос зірки світового рівня, наприклад, триразового переможця конкурсу Джона Макінроя, та використовувати його як частину саундтреку до відеоматеріалу.
Голова спортивної агенції IBM сказав: “У нас у команді були спеціалісти з тенісу, й ми зверталися до них з погляду мови, яку вони використовуватимуть. Це не залежить від людини та її стилю. Я вважаю, що штучний інтелект добре доповнює людський фактор”.
Джон Макінрой – абсолютна легенда тенісу, яка прославилася як на корті, так і за його межами. Крім титулів (три перемоги на Вімблдоні, чотири на US Open), Макінрой увійшов в історію своїми шаленими емоціями. Він був ведучим інтелектуального шоу “Крісло”, в якому від учасників вимагалося не лише відповідати на запитання, а й не нервувати.
Раніше цьогоріч було проведено ще один турнір серії "Великого Шолому" - Ролан Гаррос, переможницею якого серед жінок стала Іга Швентек, а найкращим серед чоловіків, з історичним рекордом – Новак Джокович.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.