«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Можна звернутися на гарячу лінію Міністерства охорони здоров'я
У Міністерстві охорони здоров'я України розповіли, що робити в разі, якщо є виражені симптоми коронавірусу, але немає сімейного лікаря. Можна звернутися на гарячу лінію Міністерства охорони здоров'я.
Про це повідомляє прес-служба Центру громадського здоров'я України, - передає Інформатор .
Що робити, якщо у вас є симптоми COVID-19, але немає сімейного лікаря:
"Якщо оператори за вищевказаними номерами не зможуть допомогти вам - звертайтеся до Урядового контакт-центру за телефоном 15-45 або до інформаційно-довідкової служби Національної служби здоров'я України 16-77",- йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, в Україні спалах COVID-19 буде спостерігатися до кінця квітня.Локдаун по всій країні запроваджувати поки не планують.
Також Інформатор писав, що погода і якість повітря впливає на пандемію COVID-19,а вірус зберігає життєздатність за низьких температур.