Головна
Спорт
Футбол
20:30, 23 Січня
Информатор UA

Интро

Колишній головний тренер збірної України та італійської "Дженоа" Андрій Шевченко погодився очолити збірну Польщі. Сторони дійшли згоди щодо контракту. Про це повідомляє Vzbirna з посиланням на джерела, - передає Інформатор. За даними джерела, польський футбольний союз та український тренер узгодили усі умови контракту. "Шевченко отримуватиме зарплату у розмірі 2,5 мільйона євро на рік. Частину коштів виплачуватиме Польський футбольний союз, решта спонсори", - йдеться у повідомленні. Раніше вже повідомлялося, що Шевченко може очолити збірну Польщі, але сторони нібито не могли дійти згоди щодо зарплати. Нагадаємо, 15 січня керівництво футбольного клубу "Дженоа" відправило Шевченка у відставку. Клуб подякував тренеру за виконану роботу. Він працював там два місяці. Як писав Інформатор, за дострокове розірвання контракту тренерський штаб Шевченка отримає компенсацію близько 20 мільйонів євро. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Шевченко очолить збірну Польщі, сторони домовилися про зарплату - ЗМІ

Читать на русском
Шевченко очолить збірну Польщі, сторони домовилися про зарплату - ЗМІ

Він отримуватиме 2,5 млн євро на рік

Колишній головний тренер збірної України та італійської "Дженоа" Андрій Шевченко погодився очолити збірну Польщі. Сторони дійшли згоди щодо контракту. 

Про це повідомляє Vzbirna з посиланням на джерела, - передає Інформатор

За даними джерела, польський футбольний союз та український тренер узгодили усі умови контракту.

"Шевченко отримуватиме зарплату у розмірі 2,5 мільйона євро на рік. Частину коштів виплачуватиме Польський футбольний союз, решта – спонсори", - йдеться у повідомленні. 

Раніше вже повідомлялося, що Шевченко може очолити збірну Польщі, але сторони нібито не могли дійти згоди щодо зарплати. 

Нагадаємо, 15 січня керівництво футбольного клубу "Дженоа" відправило Шевченка у відставку. Клуб подякував тренеру за виконану роботу. Він працював там два місяці.

Як писав Інформатор, за дострокове розірвання контракту тренерський штаб Шевченка отримає компенсацію близько 20 мільйонів євро

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі « Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.