Ура! Ділимось з вами кліпом на пісню "Щастя" з нашого третього альбому "Паросток". Ми знаємо з концертів, що ця пісня вам особливо полюбилась, тому бачили необхідність візуалізувати цю роботу навіть через рік після премʼєри пісні!
Відкрито кримінальну справу
Служба безпеки України викрила чиновників одного з державних авіаційних підприємств Тернопільської області на розкраданні 5 мільйонів гривень. Вони організували схему поставки контрафактних авіазапчастин і обладнання до вертолітної техніки, використовуваної при агрохімічних роботах.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр СБУ.
"Чиновники діяли в змові з менеджментом підконтрольної комерційної структури. Зловмисники незаконно списували, демонтували та вивозили з території держпідприємства авіаційні вузли та агрегати, встановлені на вертольотах Мі-2. Щоб прикрити угоди, фальсифікували технічну документацію на незаконно відчужене авіаційне обладнання", - йдеться в повідомленні.
Викрадені авіазапчастини повинні були постачати для потреб авіакомпаній, що використовують вертолітну техніку при проведенні агрохімічних робіт по всій Україні.
"Організатори незаконної схеми привласнили авіаційне майно державного підприємства майже на 5 мільйонів гривень", - зазначили в СБУ.
Правоохоронці відкрили справу за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України, провели обшуки в виробничих приміщеннях і за місцем проживання фігурантів справи. Слідство триває.
Нагадаємо, раніше СБУ блокувала постачання російських озброєнь через Україну в «санкційні» країни.