«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Від забруднення повітря вмирають частіше ніж від війн, туберкульозу або куріння
Організація Об'єднаних Націй підрахувала, скільки людей у світі щороку помирають через забруднення повітря. Кількість летальних випадків становить 7 млн.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сторінку ООН .
Топ-3 країни, де фіксуються найвищі показники забруднення повітря, що призводить до скорочення тривалості життя:
Головна причина забруднення повітря - це промислові підприємства, де відбувається спалювання видобутого палива.
Нагадаємо, ООН буде боротися із забрудненням водойм і світового океану пластиком. Крім того, українці зможуть поскаржитися на забруднення довкілля через Saveecobot.
Також Інформатор писав, ураган «Іда» змінив напрямок течії річки Міссісіпі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .