«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Кольє» – це стовідсоткове влучання в мої сенси, мою аудиторію та в те, що мені хотілося б нести людям», – розповів автор пісні.
Україна хоче переговорів із Путіним у рамках норманського формату
Щоби зупинити російсько-українську війну, доведеться говорити безпосередньо з президентом Росії Володимиром Путіним. Президент України Володимир Зеленський готовий до особистої зустрічі.
Як передає Інформатор, про це заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі програми BBC HARDtalk.
За його словами, Україна наполягає на переговорах у нормандському форматі.
«Щоби зупинити війну в Україні та принести мир, доведеться говорити безпосередньо з Путіним. Наша головна мета — зібрати повноцінний саміт у нормандському форматі. Україна імплементувала всі рішення Паризького саміту 2019 року. Ми можемо рухатися далі. Єдина сторона, яка не виконала свої обіцянки це Росія», — заявив Кулеба.
Він додав, що саме тому Україна наполягає на переговорах із Путіним у рамках норманського формату.
«Але якщо Путін уникає цього формату, то мій президент (Зеленський, — ред.) Готовий зустрітися з ним особисто та обговорити, як прибрати Росію з України, як деокупувати наші території й принести мир», — зазначив міністр.
Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський намір зустрітися зі своїм російським колегою Володимиром Путіним. Він доручив Офісу президента організацію зустрічі.
Водночас Зеленський не поїде в Москву на зустріч із президентом Росії. Адже зустріч не може відбутися в столиці РФ, оскільки та є країною-агресором.