Щоб покрити дефіцит бюджету: Україна запросила країни G7 50 млрд доларів

Читать на русском

Переговори щодо фінансування мають відбутися наступного тижня

Читать на русском
Щоб покрити дефіцит бюджету: Україна запросила країни G7 50 млрд доларів

Переговори щодо фінансування мають відбутися наступного тижня

Радник президента Олег Устенко повідомив, що Україна запросила у країн "Великої сімки" фінансову підтримку у розмірі 50 мільярдів доларів. Ці гроші мають піти на покриття дефіциту бюджету протягом наступних шести місяців. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters.

Паралельно задіяно ще кілька опцій, серед яких – випуск єврооблігацій із нульовим купоном та перерозподіл спеціальних прав запозичень Міжнародного валютного фонду.

"Головні витрати – це армія і все, що стосується соціальної сфери. Щоб підтримувати перше та друге, нам потрібна підтримка партнерів", – заявив Устенко.

Переговори щодо фінансування мають відбутися наступного тижня, коли у Вашингтоні відбуватимуться весняні зустрічі МВФ та Світового банку.

Нагадаємо, раніше Шмигаль повідомив, що держава створює всі умови, щоб перезапустити економіку та поставити її на військові рейки. Це дасть запас ресурсів для перемоги над ворогом.

Також ми повідомляли, що у травні можливо скорочення соціальних видатків бюджету України.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут