“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Зростання попиту на іноземну валюту з боку клієнтів банків минулого тижня обумовило збільшення чистого продажу іноземної валюти
Національний банк України для збалансування ринку продає іноземну валюту. Минулого тижня на неї зріс попит. При цьому, рахунок поточних операцій у липні набув від’ємного значення (-777 мільйонів доларів), що збільшило від’ємне сальдо ПР з початку року до майже 2 мільярдів доларів.
Про це йдеться у колонці LB.ua завідувача кафедри КНЕУ імені Гетьмана Богдана Данилишина. Вищезазначене стало результатом збільшення дефіциту зовнішньої торгівлі як товарами, так і послугами (разом до 3,5 мільярда доларів за місяць, 20,5 мільярдів доларів з початку року), які не були повною мірою компенсовані надходженнями з оплати праці (977 мільйонів доларів у липні, 6,9 мільярда доларів з початку року) та трансфертами (переважно до сектору загальнодержавного управління) з-за кордону (2,1 мільярда доларів у липні, 15,2 мільярда доларів з початку року).
Надходження прямих іноземних інвестицій в Україну у липні становили 402 мільйони доларів (2,3 мільярда доларів з початку року) та забезпечувалися значною мірою реінвестованими доходами іноземних інвесторів (194 мільйони доларів у липні, 1,6 мільярда доларів з початку року). Обсяг портфельних інвестицій в Україну у липні залишався на рівні минулого місяця, скоротившись з початку року на 187 мільйони доларів. Обсяг іноземної готівки поза банками у липні продовжив зростати, хоча й нижчими темпами (на 593 мільйони доларів за місяць, 6,6 мільярда доларів з початку року).
Національний банк України встановив офіційний курс валют на середу, 6 вересня. Згідно з даними регулятора, американський долар лишається незмінним. Проте євро знову продовжує знижуватися.
Долар все ще займає стабільну позицію з показником 36,56 гривні. Водночас євро, згідно з офіційним курсом, становить 39,25 гривні. Це на 25 копійок менше, якщо порівнювати з минулим банківським днем. Курс валют на 6 вересня:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.