Головна
Життя
20:57, 30 Червня
Информатор UA

Интро

Українців з 1 липня чекають зміни, які стосуються соціальних виплат, пенсій, а також комунальних послуг. Інформатор розповідає, що зміниться в тарифах на газ, воду та електроенергію. Тарифи на газ Так, через неспроможність багатьох газзбутів виконати умови "Нафтогазу" із закупівлі дешевого газу для населення, останній став постачальником газу для 8,8 млн господарств. Ці користувачі також будуть отримувати послуги за фіксованою ціною 7,96 грн/м (з ПДВ, без вартості транспортування).Але нові клієнти мають зареєструватися у компанії та отримати особові рахунки у Нафтогазі. Водночас з 1 липня 2022 року непобутовим споживачам для укладення договору постачання природного газу з новим постачальником не потрібно надавати ані письмовий дозвіл на перехід, ані акт звірки або довідку від чинного постачальника з засвідченням відсутності простроченої заборгованості. Тарифи на воду Тарифи на водопостачання та водовідведення для населення, як і у червні, у липні лишаться на рівні чинних до 24 лютого поточного року тарифів. Це закріплено відповідною урядовою постановою. Тарифи на електроенергію Уряд продовжив дію тарифів на електроенергію для населення, томучинні тарифи діятимуть до 31 жовтня 2022 року. В рамках тарифів на електропостачання, сума в платіжці так само залежатиме від обсягу спожитих кіловат-годин, а саме: 1,44 грн/кВт-година за місячне споживання до 250 кВт-година;1,68/кВт-година за місячне споживання понад 250 кВт-год. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Що буде з комунальними тарифами з 1 липня

Читать на русском
Що буде з комунальними тарифами з 1 липня

Частина тарифів не зміниться

Українців з 1 липня чекають зміни, які стосуються соціальних виплат, пенсій, а також комунальних послуг. 

Інформатор розповідає, що зміниться в тарифах на газ, воду та електроенергію. 

Тарифи на газ

Так, через неспроможність багатьох газзбутів виконати умови "Нафтогазу" із закупівлі дешевого газу для населення, останній став постачальником газу для 8,8 млн господарств. Ці користувачі також будуть отримувати послуги за фіксованою ціною — 7,96 грн/м³ (з ПДВ, без вартості транспортування). Але нові клієнти мають зареєструватися у компанії та отримати особові рахунки у Нафтогазі.

Водночас з 1 липня 2022 року непобутовим споживачам для укладення договору постачання природного газу з новим постачальником не потрібно надавати ані письмовий дозвіл на перехід, ані акт звірки або довідку від чинного постачальника з засвідченням відсутності простроченої заборгованості.

Тарифи на воду

Тарифи на водопостачання та водовідведення для населення, як і у червні, у липні лишаться на рівні чинних до 24 лютого поточного року тарифів. Це закріплено відповідною урядовою постановою.

Тарифи на електроенергію

Уряд продовжив дію тарифів на електроенергію для населення, тому чинні тарифи діятимуть до 31 жовтня 2022 року.

В рамках тарифів на електропостачання, сума в платіжці так само залежатиме від обсягу спожитих кіловат-годин, а саме:

1,44 грн/кВт-година — за місячне споживання до 250 кВт-година;
1,68/кВт-година — за місячне споживання понад 250 кВт-год.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.