"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Очікується підвищення субсидій на цей опалювальний сезон
В Україні до кінця цього опалювального сезону тарифи на комунальні послуги не змінюватимуться. В опалювальному сезоні 2021-2022 років очікується підвищення субсидій.
Про це на засіданні парламенту заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає Інформатор.
"До завершення опалювального сезону тарифи на газ, тепло, світло не змінюватимуться", - сказав Шмигаль.
Він зазначив, що зобов'язання, які взяла на себе місцева влада в рамках договору щодо стабільного проходження опалювального сезону, виконуються. За його словами, цього року завершилася реформа житлових субсидій. З травня 2021 року субсидії виплачуються одержувачам виключно у готівковій формі. Більшість субсидіантів не подавали заявки, їм їх перепризначили автоматично.
"В опалювальному сезоні 2020-21 років розмір субсидій становив 1770 грн. В опалювальному сезоні 2021-22 років очікується на рівні 2000 грн і вище", - повідомив Шмигаль.
Зазначимо, що з жовтня практично весь сегмент постачання газу населенню працює у складі групи НАК «Нафтогаз України». Компанії у її складі купують газ за однаковою ціною – 7,42 грн за кубометр. Паралельно Кабмін ухвалою № 859 від 11.08.2021 встановив для побутових споживачів в Україні з 01.10.2021 нові ціни на електроенергію. Тепер домогосподарства, що споживають на місяць до 250 кВт·год (включно), платитимуть за електроенергію за тарифом 1,44 грн (з ПДВ) за 1 кВт·год, а споживачі понад 250 кВт·год на місяць – за тарифом 1,68 грн (з ПДВ) за 1 кВт·год. Термін дії цих тарифів установлено до 30.04.2022. Про те, на скільки зростуть тарифи на газ, тепло та воду у 2022 році – читайте тут.
Нагадаємо, у Миколаєві у чоловіка за борги з комуналки забрали машину. Крім того, кому в Україні необхідно повторно подати документи на субсидію.
Також Інформатор розповідав, де в Україні найдорожча комуналка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.