RU
Головна
Україна
17:23, 27 Серпня
Информатор UA

Интро

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №423 / 2021 про запровадження в Україні ще одного державного свята - Дня Української Державності. Також глава держави визначив як невідкладний проект закону, який передбачає офіційний вихідний в цей день. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на президентський Указ . "Відзначати День Української Державності щорічно 28 липня - в День Хрещення Київської Русі-України, коли вшановується пам'ять про видатного державника, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого", - йдеться в тексті указу. Кабміну, обладміністраціям і КМДА президент доручив забезпечення заходів з відзначення нового свята. Указ набирає чинності з дня його опублікування. Таке свято, на думку глави держави, сприятиме утвердженню спадкоємності більш ніж тисячорічної історії нашої країни, що підтверджують перші згадки про заснування міста Києва. "В умовах збройної агресії Російської Федерації проти України РФ на найвищому державному рівні активно просуває фейковий образ російської держави - захисника традиційних цінностей, заснованих за часів Київської Русі - православ'я, народності і державності. В цій системі дезінформації українці не є окремим народом, який має свою більш ніж тисячолітню історію держави, а є складовою частиною триєдиного російського народу, а історія Київської Русі - етап російської державності", - йдеться у відповідному проекті закону. Ці тези стають ідеологічними приводами для обґрунтування збройної агресії Російської Федерації проти України, вважають в ОП. Таким чином, той що затверджує нове свято законопроект №5864 від 25 серпня 2021 року спростує історичний фейк держави-агресора, переконані його автори. У таблиці державних свят, в які українці будуть відпочивати, з'явилася нова графа. Проект закону у п'ятницю, 27 серпня, спрямований до профільного парламентського комітету. Раніше Інформатор повідомляв, що Зеленський запровадив нове свято - День Української Державності. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Ще один офіційний вихідний у липні на День Української Державності: Зеленський визначив законопроект як невідкладний

Читать на русском
Ще один офіційний вихідний у липні на День Української Державності: Зеленський визначив законопроект як невідкладний

Зеленський підписав указ про святкування Дня Української Державності

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №423 / 2021 про запровадження в Україні ще одного державного свята - Дня Української Державності. Також глава держави визначив як невідкладний проект закону, який передбачає офіційний вихідний в цей день. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на президентський Указ .   

"Відзначати День Української Державності щорічно 28 липня - в День Хрещення Київської Русі-України, коли вшановується пам'ять про видатного державника, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого", - йдеться в тексті указу.

Кабміну, обладміністраціям і КМДА президент доручив забезпечення заходів з відзначення нового свята. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Таке свято, на думку глави держави, сприятиме утвердженню спадкоємності більш ніж тисячорічної історії нашої країни, що підтверджують перші згадки про заснування міста Києва. 

"В умовах збройної агресії Російської Федерації проти України РФ на найвищому державному рівні активно просуває фейковий образ російської держави - захисника традиційних цінностей, заснованих за часів Київської Русі - православ'я, народності і державності.

В цій системі дезінформації українці не є окремим народом, який має свою більш ніж тисячолітню історію держави, а є складовою частиною триєдиного російського народу, а історія Київської Русі - етап російської державності", - йдеться у відповідному проекті закону.

Ці тези стають ідеологічними приводами для обґрунтування збройної агресії Російської Федерації проти України, вважають в ОП.

Таким чином, той що затверджує нове свято законопроект №5864 від 25 серпня 2021 року спростує історичний фейк держави-агресора, переконані його автори. 

У таблиці державних свят, в які українці будуть відпочивати, з'явилася нова графа. 

 

Проект закону у п'ятницю, 27 серпня, спрямований до профільного парламентського комітету. 

Раніше Інформатор повідомляв, що Зеленський запровадив нове свято - День Української Державності.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.