Окрему роль у відео зіграла гуцулка - учасниця легендарного фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» Маківничук Анна Василівна, завдяки їй створився символічний зв’язок між класикою українського кіно та сучасною музичною інтерпретацією народної спадщини та між різними поколіннями.
Тут є навіть шматочок битви Венома і Карнажа
«Веном 2» отримав другий офіційний трейлер, в яких на продовження картини проливається більше світла.
Відео вийшло на офіційному YouTube-каналі SonyPictures, - передає Інформатор .
У другій частині фільму ми побачимо, як Едді Брок продовжує жити разом з інопланетним паразитом Веном. Здається, головний герой не завжди досягає успіху в тому, щоб контролювати бажання прибульця. Нам належить побачити не тільки їхню спільну роботу, а й конфлікти.
Далі ж ситуація явно змінитися, коли в гру вступить серійний вбивця Клетус Кеседі, який стане носієм Карнажа. Бій має бути явно не з легких.
Головні ролі в картині дісталися Тому Харді і Вуді Харрельсон. У трейлері можна також помітити Наомі Харріс ( «СПЕКТР», «Координати Скайфолл»), яка зіграла злодійку Вереск. Ставить картину Енді Серкіс, який працював над «Дихай заради нас» і «Мауглі».
В Україні прем'єра фільму очікується 16 вересня 2021 року.
Якщо ви раптом пропустили перший трейлер, то можете його також глянути у нас .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .