«Шахтар» зіграє з «Базелем» у 1/4 фіналу розіграшу Ліги Європи

Визначилися всі учасники чвертьфіналу Ліги Європи сезону 2019/2020.

Про результати матчів 1/8 фіналу розіграшу Ліги Європи, зіграних 6 серпня, повідомляє Інформатор.

У четвер, 6 серпня, стали відомі ще 4 команди, що пробилися до 1/4 фіналу Ліги Європи. Вони приєдналися до «Шахтарю», «Копенгагену», «Інтеру» та «Манчестер Юнайтед», які днем раніше вирішили завдання виходу у наступну стадію єврокубка.

У поєдинку «Севільї» та «Роми» доля путівки до 1/4 фіналу вирішувалася в одному поєдинку. Іспанська команда відкрила рахунок на 22-й хвилині, коли Регілон увірвався у штрафний майданчик «Роми» і холоднокровно пробив під опорну ногу голкіпера італійців. «Севілья» закріпила перевагу в рахунку на 44-й хвилині. Окампос майстерно уникнув підкату, і віддав точну передачу на Ен-Несірі. Гравцеві «Севільї» залишилося тільки не потрапити в захисника, який відчайдушно намагався перепинити шлях м'ячу до сітки воріт.

У матчі «Байєр» - «Рейнджерс» німецька команда, маючи в активі виїзну перемогу з рахунком 3: 1, довела свою перевагу і в матчі-відповіді. Після закидання Арангіса з центрального кола, Діабі прийняв м'яч на груди, і другим дотиком вразив ворота шотландців.

У матчі «Вулверхемптон» - «Олімпіакос» господарі відкрили рахунок з пенальті, призначеного за необов'язковий фол воротаря греків. Хіменес ударом з «точки» розвів голкіпера і м'яч по різних кутах. Напруга зберігалося до останніх хвилин матчу, адже якби грецькій команді вдалося зрівняти рахунок, то командам довелося б грати додаткові 30 хвилин, і, можливо, вирішувати результат поєдинку в серії післяматчевих пенальті. Англійцям вдалося утримати переможний рахунок, і тепер їх чекає протистояння з іспанською «Севільєю».

Вболівальники «Шахтаря» пильніше всього стежили за дуеллю «Базель» - «Айнтрахт». Напевно багатьом з них хотілося, щоб «гірники» зустрілися саме з німецькою командою. Душа шанувальника хотіла реваншу, адже саме «Айнтрахт» вибив «гірників» з ліги Європи 2018/2019. Тоді «Шахтар» після домашньої нічиєї 2: 2 зазнав великої поразки 1: 4 на полі суперника. Але гравцям «Базеля» було не до сентиментів. У першому матчі на полі суперника вони практично вирішили результат протистояння, розгромивши опонента 3: 0. У матчі-відповіді швейцарці завдяки голу Фрая на 88-й хвилині знову здобули перемогу.

Результати матчів 6 серпня:

• «Севілья» - «Рома» 2: 0, (Регілон, 22, Ен-Несірі, 44);
  • «Байєр» - «Рейнджерс» 1: 0, (Діабі, 51), перший матч 3: 1;
  • «Базель» - «Айнтрахт» 1: 0, (Фрай, 88), перший матч 3: 0;
  • «Вулверхемптон» - «Олімпіакос» 1: 0, (Хіменес, 9, пенальті), перший матч 1: 1.

Поєдинки 1/4 фіналу відбудуться вже зовсім скоро. 10 серпня зіграють «Манчестер Юнайтед» - «Копенгаген» та «Інтер» - «Байєр», а 11 серпня зустрінуться «Шахтар» - «Базель» та «Севілья» - «Вулверхемптон».

Переможці будуть визначені за результатами одного матчу. Зустрічі пройдуть на нейтральних полях в Німеччині при порожніх трибунах. Початок матчів о 22-00.

Донецький «Шахтар» свій матч з «Базелем» проведе в Гельзенкірхені, на поле стадіону «Фельтінс-Арена».

Раніше ми повідомляли про результатах матчів 1/8 фіналу Ліги Європи, зіграних 5 серпня.