«Шахтар» у меншості розійшовся миром з «Олександрією», «Динамо» перемогло у Кропивницькому

«Динамо» перервало нічийну серію «Інгульця» з трьох матчів.

Про перебіг подій у матчах дев'ятого туру Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У суботу, 21 листопада, відбулися два поєдинки десятого туру УПЛ. Матч «Олімпік» - «Зоря», а також запланований на 21 листопада, перенесли. Через спалах коронавірусу у складі «Олімпіка» не залишилося жодного здорового воротаря.

У першому матчі ігрового дня у Кропивницькому зустрілися «Інгулець» та «Динамо». На 14-й хвилині «Динамо» розіграло штрафний, м'яч після подачі Караваєва виявився у гравця «Інгульця» Сичинави, який хотів вибити ігровий снаряд подалі від своїх воріт. Однак під удар підставився Буяльський, і від його ноги м'яч відскочив у центр штрафного майданчика на Гармаша. Гравець «Динамо» моментально зреагував на ситуацію, і ударом в дотик відправив м'яча у сітку.

На 27-й хвилині Де Піна ударом головою замкнув навіс з правого флангу, проте потрапив у штангу. «Інгулець» забив на 30-й хвилині, проте система VAR зафіксувала офсайд, і арбітр гол не зарахував. Розіграш штрафного завершився ударом Шапаренка по воротах «Інгульця». Шуст зіграв надійно і удар парирував.

На 50-й хвилині Богдан Шуст з дев'ятки витягнув удар Де Піни зі штрафного. Шуст знову врятував свою команду після удару головою Кендзьора, який замикав подачу кутового з лівого флангу. Через дві хвилини вже Бущан виручив «Динамо» після удару Сичинави головою. На 80-й хвилині Шапаренко з лінії півкола штрафного точно пробив у лівий нижній кут, зробивши рахунок 0: 2. «Динамо» здобуло перемогу, і тепер готуватиметься до матчу Ліги чемпіонів, у якому суперником київського клубу стане «Барселона».

У другому матчі суботи на НСК «Олімпійський» у Києві «Шахтар» приймав «Олександрію». На 6-й хвилині «Олександрія» заробила штрафний удар біля правого кута штрафного майданчика, але з подачею гравці оборони «Шахтаря» впоралися і не дозволили нанести удар по воротах П’ятова. На 18-й хвилині захисники «Олександрії» подарували м'яч «Шахтарю», проте Тете пробив неточно. Алан Патрік наносив удар по воротах зі штрафного, але влучив у стінку.

На 30-й хвилині Мораес грубо порушив правила, за що, після консультації з VAR, отримав від Катерини Монзуль червону картку. На 34-й хвилині Лучкевич пробив поруч з лівою дев'яткою воріт «Шахтаря». Воротар «Олександрії» Білик перевів на кутовий м'яч після удару Степаненка під поперечину.

На другій хвилині другого тайму Алан Патрік закинув м'яч у штрафну, та відірвався від захисника Додо головою відправив м'яча у ворота «Олександрії». А на 53-й хвилині гості рахунок зрівняли. Ковалець прострілив з правого флангу, і залишився без опіки Банада з району одинадцятиметрової позначки пробив П'ятова.

На 69-й хвилині Тете пробив вище воріт, отримавши м'яч на лівому краї штрафного. Через п'ять хвилин Гричишкін собою перегородив шлях м'ячу у ворота «Олександрії» після удару Фернандо. В атаці у відповідь Третьяков, замикаючи простріл Лучкевича з правого флангу, пробив в поперечину. Фернандо з лінії воротарського пробив вище воріт після навісу у виконанні Матвієнка. «Олександрія» подала штрафний, і Банада пробив трохи вище поперечини воріт «Шахтаря».

Матчі, зіграні 21 листопада:

• «Інгулець» - «Динамо» 0: 2 (Гармаш, 15, Шапаренко, 80);
  • «Шахтар» - «Олександрія» 0: 3 (Додо, 47 - Банада, 53);
  • «Олімпік» - «Зоря» перенесений.

Ще три матчі десятого туру Прем'єр-ліги відбудуться 22 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про події в поєдинку 10-го туру УПЛ «Рух» -«Маріуполь»,а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .