«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Йому повідомили про підозру
У Закарпатській області чиновник державної фіскальної служби (ДФС) притягнув до відповідальності невинну особу. Він намагався поліпшити показник своєї роботи.
Про це Інформатору повідомили в пресцентрі Державного бюро розслідувань.
«Чиновник вручив громадянину письмове повідомлення про підозру в незаконному зберіганні та збуті підакцизних товарів без будь-яких доказів злочину. Він знав про невинуватість особи, а своїми діями намагався поліпшити статистику роботи», — йдеться в повідомленні.
Чоловіка підозрюють у залученні завідомо невинного до кримінальної відповідальності (ч. 1 ст. 372 КК України). Йому загрожує позбавлення волі на строк до 5 років.
Нагадаємо, у Чернігівській області поліцейський «допитав» свідка, який помер два роки тому. Крім того, у київській поліції шість років платили зарплату підставним співробітникам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.