«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
Сергій Притула порівняв країну-агресора із чудовиськом Франкенштейна
Шоумен, телеведучий та волонтер Сергій Притула озвучив думку про те, що сусідство з росією – це постійне ходіння лезом бритви. Будь-який необережний крок може стати катастрофою. Щоб Україна могла зростати та розвиватися, біля її кордонів не повинно бути росії взагалі.
В інтерв'ю виданню РБК-Україна Сергій Притула порівняв країну-агресора із чудвиськом Франкенштейна і додав:
«Це постійна, тривала загроза українській державності та іншим людям. Те, що відбувається, не народилося на рівному місці. Ми ходимо історичним колом і повертаємося завжди до одного – до війни з росією».
Також шоумен висловив побоювання, що за 20-30 років у росії може з'явитися покоління реваншистів, яке з'явилося, наприклад, у Німеччині між двома світовими війнами. У Першій світовій Німеччина зазнала принизливої поразки, а Друга світова з'явилася бажанням Німеччини взяти реванш.
«Мені хотілося б, щоб російська федерація припинила існування у тому вигляді, в якому є зараз. Поки вони там будуть зайняті собою, ми зможемо зміцнити обороноздатність держави на достатньому рівні, щоб унеможливити подальшу загрозу»
Крім того Притула зазначив, що Україну світова спільнота сприймає інакше, ніж до війни – сприймає як рівного партнера.

На початку цього місяця благодійний фонд Сергія Притули оголосив збирання коштів з метою придбання для ЗСУ кількох десятків бронетранспортерів Spartan. З потрібних 200 млн грн тільки за перші дев'ять годин вдалося зібрати 100 млн грн.