«Селтік» не переграв «Мідтьюланн», а «Рапід» здобув вольову перемогу над «Спартою» в матчах кваліфікації Ліги чемпіонів

Стартував другий відбірковий раунд Ліги чемпіонів.

Очолюваний українським тренером Юрієм Вернидубом «Шериф» на виїзді переміг вірменський «Алашкерт». «Селтік» в матчі з двома вилученнями упустив перемогу над «Мідтьюланном».

Про результати матчів другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів і Ліги конференцій повідомляє Інформатор .

У вівторок, 20 липня, відбулися шість матчів другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів. З кожним новим етапом кваліфікації в боротьбу включаються команди, поява яких в груповій стадії турніру не стане великим сюрпризом.

Так в Загребі місцеве «Динамо» приймало кіпрську «Омонію». У першому таймі команди забитими м'ячами не порадували, та й реальних моментів створили не багато - по одному: захисник «Омонії» в ході однієї атаки двічі блокував удари по своїх воротах, а також небезпечний удар Ботеака зі штрафного над поперечиною воріт «Динамо».

Господарі відкрили рахунок на 65-й хвилині. Майер отримав м'яч в штрафній і не залишив шансів голкіперу «Омонії». На 81-й хвилині Якіч закріпив успіх хорватського клубу, головою замкнувши навіс в штрафну.

Віденський "Рапід" на своєму полі зустрівся з празькою «Спартою». Гості вийшли вперед вже на третій хвилині - Крейчі ударом головою замкнув передачу Дочкала. Відігралися гравці «Рапіда» на 63-й хвилині. Кнасмюлльнер переграв воротаря «Спарти» і зрівняв рахунок. На 71-й хвилині той же Кнасмюлльнер рикошетом від штанги забив другий м'яч у ворота «Спарти».

У Глазго «Селтік» грав з датським «Мідтьюлланном». У першому таймі «Селтік» більше володів м'ячем і більше атакував, але шотландцям не вистачало гостроти в завершальній стадії. Відмінний шанс відкрити рахунок господарі упустили на 37-й хвилині. Після прострілу з правого флангу і невеликого рикошету від захисника «Мідтьюлланн» Крісті з лінії воротарського пробив у штангу. Однак через дві хвилини «Селтік» все ж таки вийшов вперед. Воротар «Мідтьюлланн» відбив удар Крісті, а Абада без перешкод з боку захисників добив м'яч у сітку.

На 44-й хвилині центральний захисник «Селтіка» Біттон заробив дурне видалення. У словесної перепалки і легкому обміні поштовхами з Дрейером, на які арбітр не звертав особливої уваги, Біттон, що не впоравшись з емоціями, для чогось тицьнув суперника пальцем в лоб, за що і отримав другу жовту картку, залишивши свою команду в меншості. Дрейер в цьому епізоді отримав попередження.

На 56-й хвилині матчу склади команд зрівнялися. Дрейер за симуляцію отримав другу жовту і відправився відпочивати. Буквально відразу ж Макгрегор потужним ударом струсонув поперечину воріт «Мідтьюлланн».

На 66-й хвилині гості зрівняли рахунок. Евандер прямим ударом зі стандарту на лівому фланзі біля лінії штрафного закрутив м'яч під дальню штангу. У цьому епізоді явно помилився воротар «Селтіка», махнувши рукою повз м'яч. Більше команди не забили, і тепер все вирішиться у матчі-відповіді в Данії.

Матчі другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів:

• Алашкерт (Вірменія) - Шериф (Молдова) 0: 1 (Енріке, 83);
  • Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) - ЧФР Клуж (Румунія) 1: 2 (Роза, 45 - Дебельюх, 52, 58);
  • Ференцварош (Угорщина) - Жальгіріс (Литва) 2: 0 (Узун, 25, Нгуен, 39);
  • Динамо Загреб (Хорватія) - Омонія (Кіпр) 2: 0 (Майер, 65, Якіч, 81);
  • Рапід (Австрія) - Спарта (Чехія) 2: 1 (Кнасмюлльнер, 63, 71 - Крейчі, 3);
  • Селтік (Шотландія) - Мідтьюлланн (Данія) 1: 1 (Абада, 39 - Евандер, 66).

Також чотири поєдинки пройшли в Ліги конференцій:

• Домжале (Словенія) - Хонка (Фінляндія) 1: 1;
  • Кауно Жальгіріс (Литва) - ТНС (Уельс) 0: 5;
  • Приштина (Косово) - Коннас-Кі (Уельс) 4: 1;
  • Фольгоре (Сан-Марино) - Хіберніанс (Мальта) 1: 3.

21 липня пройдуть ще сім матчів кваліфікації Ліги чемпіонів. А 22 липня відбудуться матчі Ліги конференцій, зокрема і КуПС (Фінляндія) - «Ворскла» (Україна). Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати жеребкування Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги Конференцій,про хід контрольного поєдинку «Динамо» -«Атлетик»,а також про розкладі змагань Олімпіади в Токіо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут