«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Сам Ківа все заперечує і покриває силовиків добірним матом
Служба безпеки України провела спецоперацію в Харкові, Сєвєродонецьку і Лисичанську. Мета операції - запобігти розхитуванню суспільно-політичної ситуації у східних регіонах країни.
Правоохоронці заблокували діяльність проросійської угруповання, причетного до злочинів на ідеологічному ґрунті. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр СБУ .
"Зловмисники діяли під прикриттям громадського об'єднання, яке підконтрольне одному з народних депутатів України. За даними попереднього розслідування, угруповання спеціалізувалося на здійсненні злочинів і провокаційних дій, спрямованих на розхитування ситуації в країні. Встановлено, що в березні цього року лідер групи спільно з її активними учасниками завдав ножем тяжких тілесних ушкоджень ідеологічному опонентові", - повідомляє прес-служба відомства.
За інформацією СБУ, дії угруповання повинні були спровокувати загострення політичної обстановки і масові порушення громадського порядку.
Під час обшуків силовики знайшли за місцем проживання підозрюваних холодну зброю, інструкцію з підготовки учасників угруповання до радикальних дій, велику партію марихуани та обладнання для її вирощування.
"Зараз слідчі органів безпеки повідомили лідеру угрупування про підозру у вчиненні злочину. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності", - підсумували в СБУ.
У релізі не уточнюється, про кого йде мова, проте незабаром після публікації таємницю розкрив народний депутат Ілля Ківа. Він підтвердив, що мова йде про нього і його організацію "Патріоти за життя". На своїй сторінці у Facebook нардеп записав 11-хвилинне відео, в якому назвав дії силовиків незаконними, а показання свідка - зібраними із застосуванням сили.
Також Ківа записав відеозвернення у своєму Telegram-каналі. Суть приблизно така ж, як і у Facebook, тільки щедро приправлена матом. З етичних міркувань публікувати це відео ми не будемо.
Раніше ми повідомляли, що соратника Ківи - нардепа Віктора Медведчука - знову відправили під домашній арешт.Його підозрюють у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч.2 ст. 28 ч.1 ст.111 (державна зрада), ч.2 ст.28, ч.3 ст.15 ч.1 ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) КК України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .