«У першому кліпі був хлопець, який страждав від кохання, шукав його, боровся. У новій версії я вже інший. Моє життя стабільне, мої почуття дорослі. Ми навіть залишили кілька сцен як відсилки до попереднього відео, але прожиті вони вже по-іншому: легше, простіше, як воно і буває в реальному житті», — розповів Козловський.
Військовий вже не вперше продавав вибухівку
У Сумській області Служба безпеки України затримала військового Збройних Сил України під час продажу партії вибухівки. Він намагався продати три кілограми пластиду з детонатором.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Служби безпеки України .
Як встановили правоохоронці, військовий вже не вперше продавав вибухівку.
За місцем проживання фігуранта поліція провела обшук, під час якого вилучила ще 1,5 кг пластиду.
Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, в Україні за рік силовики знешкодили понад 80 ОЗУ і викрили 536 корупційних злочинів .
Також Інформатор писав, що у 2020 році СБУ нейтралізувала 600 кібератак і викрила 20 хакерських угруповань .