RU
Головна
Україна
Кримінал
20:48, 3 Вересня
Информатор UA

Интро

Служба безпеки України викрила на хабарі начальника льотної академії Національного авіаційного університету. Посередником виступив начальник льотного училища цього ж вузу. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу СБУ. Чиновники вимагали гроші від директора однієї з місцевих приватних компаній за укладення договорів про співпрацю з Льотної академією. У разі відмови, начальник льотної академії НАУ погрожував підприємцю "знищити" його бізнес. СБУ затримала керівника льотної академії, коли той на власному автомобілі їхав на зустріч з посередником. Посередника затримали при отриманні всієї суми хабара при виїзді з Кропивницького, він планував втечу до Києва. Чиновників затримали відповідно до ст. 208 КПК України. Найближчим часом їм повідомлять про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, і оберуть запобіжний захід. Раніше Інформатор повідомляв, що голові Харківської облради повідомили про підозру у мільйонному хабарі. Також повідомлялося, спільникові заступника голови Харківської облради обрали запобіжний захід. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

СБУ затримала на хабарі у $ 20 тисяч начальника льотної академії НАУ

Читать на русском
СБУ затримала на хабарі у $ 20 тисяч начальника льотної академії НАУ

Начальник льотної академії діяв у змові з начальником льотного училища

Служба безпеки України викрила на хабарі начальника льотної академії Національного авіаційного університету. Посередником виступив начальник льотного училища цього ж вузу.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу СБУ.

 

 

Чиновники вимагали гроші від директора однієї з місцевих приватних компаній за укладення договорів про співпрацю з Льотної академією.

У разі відмови, начальник льотної академії НАУ погрожував підприємцю "знищити" його бізнес.

СБУ затримала керівника льотної академії, коли той на власному автомобілі їхав на зустріч з посередником.

Посередника затримали при отриманні всієї суми хабара при виїзді з Кропивницького, він планував втечу до Києва.

Чиновників затримали відповідно до ст. 208 КПК України. 

Найближчим часом їм повідомлять про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, і оберуть запобіжний захід.

Раніше Інформатор повідомляв, що голові Харківської облради повідомили про підозру у мільйонному хабарі.

Також повідомлялося, спільникові заступника голови Харківської облради обрали запобіжний захід.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.