Головна
Україна
10:59, 1 Серпня
Информатор UA

Интро

До рук нашої Служби безпеки потрапили важливі документи. Про це розповіли представники Служби безпеки України на сторінці в Facebook, передає Інформатор. СБУ вдалося перехопити важливі документи росіян, що є свого роду інструкцією до проведення псевдореферендуму щодо тимчасово окупованих територій Херсонської області до рф. Недолугі росіяни все ще сподіваються, що їм вдасться цим чогось досягти. Наразі рашисти розробили собі концепцію підготовки до цієї вистави. Вони собі визначили основні напрямки роботи з привязками до конкретних дат. Проте, коли саме має відбутися це недолуге дійство поки невідомо їм самим. За наявними даними, головну роль в проведенні цього псевдореферендуму рашисти хочуть віддати рашистській організації волонтери zа росію. Вони разом зі спецслужбами рф будуть створювати імітацію підтримки рашистів у регіоні та знімати маячню для російських псевдоЗМІ. У цього всього також є конкретні цифри: планується організувати одночасно більше 140 прокремлівських пікетів, 30 з яких мають пройти в самому Херсоні. Усе це будуть фіксувати з вигідного ракурсу рашистські псевдомедіа та блогери, яких вже масово закидують в регіон. Крім цього, колаборанти регіону вже отримали вказівку щодо створення 20 виборчих комісій. Склад проросійських мали затвердити якраз 1 серпня. Для того, аби хоч хтось з реального населення регіону прийшов до цих відділень та голосував, пропонують роздавати продуктові набори та стартові пакети рашистських операторів. Проте, згідно з перехопленнями та отриманим масивом даних, жителі регіону не приймають цих подачок, чинять спротив та чекають на ЗСУ. СБУ також встановила місце перебування всіх зрадників та їхніх координаторів, які причетні до організації цього псевдореферендуму. Нагадаємо, що Велика Британія передасть Україні військові кораблі. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

СБУ з’ясувала подробиці щодо планів росіян на псевдореферендум в Херсонській області

Читать на русском
СБУ з’ясувала подробиці щодо планів росіян на псевдореферендум в Херсонській області

Схоже, рашисти й досі сподіваються, що їм вдасться провести свою виставу

До рук нашої Служби безпеки потрапили важливі документи.

Про це розповіли представники Служби безпеки України на сторінці в Facebook, – передає Інформатор.

СБУ вдалося перехопити важливі документи росіян, що є свого роду інструкцією до проведення псевдореферендуму щодо «приєднання» тимчасово окупованих територій Херсонської області до рф. Недолугі росіяни все ще сподіваються, що їм вдасться цим чогось досягти. 

Наразі рашисти розробили собі концепцію підготовки до цієї вистави. Вони собі визначили основні напрямки роботи з прив’язками до конкретних дат. Проте, коли саме має відбутися це недолуге дійство – поки невідомо їм самим. 

За наявними даними, головну роль в проведенні цього псевдореферендуму рашисти хочуть віддати рашистській організації «волонтери zа росію». Вони разом зі спецслужбами рф будуть створювати імітацію підтримки рашистів у регіоні та знімати маячню для російських псевдоЗМІ. 

У цього всього також є конкретні цифри: планується організувати одночасно більше 140 прокремлівських пікетів, 30 з яких мають пройти в самому Херсоні. Усе це будуть фіксувати з вигідного ракурсу рашистські псевдомедіа та блогери, яких вже масово закидують в регіон. 

Крім цього, колаборанти регіону вже отримали вказівку щодо створення 20 «виборчих комісій». Склад проросійських «комісій» мали затвердити якраз 1 серпня. Для того, аби хоч хтось з реального населення регіону прийшов до цих відділень та голосував, пропонують роздавати продуктові набори та стартові пакети рашистських операторів. 

Проте, згідно з перехопленнями та отриманим масивом даних, жителі регіону не приймають цих подачок, чинять спротив та чекають на ЗСУ. СБУ також встановила місце перебування всіх зрадників та їхніх координаторів, які причетні до організації цього псевдореферендуму. 

Нагадаємо, що Велика Британія передасть Україні військові кораблі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.