RU
Головна
Україна
Політика
19:04, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

Слідчі Служби безпеки України відкрили кримінальне провадження за фактом незаконних виборів до Держдуми РФ, які днями відбулися на території тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Службу безпеки України . Слідчі СБУ фіксують всіх, хто причетний до псевдоголосованія: як офіційних представників РФ, так і громадян України, які допомагали країні-агресору і тим самим порушували українське законодавство. Кримінальну справу відкрили за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від дванадцяти до п'ятнадцяти років. Також Служба безпеки України надала РНБО матеріали для запровадження санкцій щодо організаторів і учасників виборів до російських органів влади на території тимчасово окупованого Криму. Зокрема, мова йде про 33-х кандидатів в депутати Держдуми РФ і 54-х членах територіальних виборчих комісій. І минулої п'ятниці, з ініціативи СБУ, РНБО ухвалила відповідне рішення . Протягом усього виборчого процесу Служба безпеки України збирала матеріали щодо осіб, які організовують і беруть участь в цих перегонах. Адже вони не просто легітимізують окупаційну владу, а несуть загрозу суверенітету і незалежності України і є співучасниками злочину міжнародного масштабу, - заявив Іван Баканов. Нагадаємо, що з 2014 року Росія провела низку виборів в регіоні, включаючи: голосування за кандидатів до законодавчих органів Криму і Севастополя; муніципальні вибори, для формування незаконних органів влади на тимчасово окупованій території України; вибори депутатів до Державної думи РФ; вибори Президента РФ. Раніше ми детально розбирали, навіщо Росії провальне голосування на Донбасі.Також писали про те, на що Україна повинна звернути увагу після виборів до російської Держдуми . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

СБУ відкрила кримінальну справу через вибори до Держдуми РФ в окупованому Криму

Читать на русском
СБУ відкрила кримінальну справу через вибори до Держдуми РФ в окупованому Криму

Справа відкрили за статтею про державну зраду

Слідчі Служби безпеки України відкрили кримінальне провадження за фактом незаконних виборів до Держдуми РФ, які днями відбулися на території тимчасово окупованого Криму.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Службу безпеки України .

Слідчі СБУ фіксують всіх, хто причетний до псевдоголосованія: як офіційних представників РФ, так і громадян України, які допомагали країні-агресору і тим самим порушували українське законодавство. Кримінальну справу відкрили за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від дванадцяти до п'ятнадцяти років.

Також Служба безпеки України надала РНБО матеріали для запровадження санкцій щодо організаторів і учасників виборів до російських органів влади на території тимчасово окупованого Криму. Зокрема, мова йде про 33-х кандидатів в депутати Держдуми РФ і 54-х членах територіальних виборчих комісій. І минулої п'ятниці, з ініціативи СБУ, РНБО ухвалила відповідне рішення .

 

 

«Протягом усього виборчого процесу Служба безпеки України збирала матеріали щодо осіб, які організовують і беруть участь в цих перегонах. Адже вони не просто легітимізують окупаційну владу, а несуть загрозу суверенітету і незалежності України і є співучасниками злочину міжнародного масштабу», - заявив Іван Баканов.

Нагадаємо, що з 2014 року Росія провела низку виборів в регіоні, включаючи:

  • голосування за кандидатів до законодавчих органів Криму і Севастополя;
  • муніципальні вибори, для формування незаконних органів влади на тимчасово окупованій території України;
  • вибори депутатів до Державної думи РФ;
  • вибори Президента РФ.

Раніше ми детально розбирали, навіщо Росії провальне голосування на Донбасі.Також писали про те, на що Україна повинна звернути увагу після виборів до російської Держдуми .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.