“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Заборона діяла більше року
Служба безпеки України не оскаржувала рішення Окружного адміністративного суду Києва, який скасував заборону на в'їзд в Україну на 3 роки російському реперу Елджею.
Як передає Інформатор, про це в СБУ повідомили у відповідь на запит "Радіо Свобода".
"Зазначене рішення Окружного адміністративного суду РБ України не оскаржувалося", - відзначили у спецслужбі.
Інших подробиць в СБУ не надали.
Відзначимо, Окружний адміністративний суд Києва у червні 2020 року скасував рішення СБУ від 27 листопада 2018 року про заборону Елджею в'їжджати до України. Заборона на в'їзд вводилася через незаконне відвідування ним анексованого Криму.
Однак суд Києва вказав на відсутність доказів, оскільки відео, на якому Елджей нібито виступає на анексованому півострові, видалено з YouTube.
Раніше Інформатор писав, що Елджей і його дружина Анастасія Івлєєва заразилися на коронавірус.