«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Зловмисники також створили нелегальну фірму мікрокредитів, яка нараховувала штрафи у 300%
Служба безпеки України викрила організаторів псевдобіржі, яка пропонувала своїм клієнтам взяти участь у міжнародних фондових біржах, а після повідомляла про "банкрутство" компаній і неможливе повернення грошей. Їм вдавалося знайти жертв шляхом обдзвону через свій колл-центр, в якому працювали 250 операторів.
Про це повідомила прес-служба СБУ,- передає Інформатор .
Фігуранти використовували спеціалізоване програмне забезпечення для анонімізації дзвінків і імітації трансляції онлайн-торгів на міжнародних біржах. Вони також створювали клієнтам "електронний кабінет", в якому транслювали фейкове зростання акцій і пропонували збільшити ставки. З кожної жертви зловмисники видурили близько 5 тисяч доларів.
Крім цього "бізнесу", організатори також займалися мікрокредитами. За невчасно сплачений кредит вони призначали пеню у 300%, а до вибивання грошей з клієнтів залучали колекторські компанії.
Організаторам угруповання повідомлять про підозру за ч. 3 ст. 190 КК України "Шахрайство".
З початку року СБУ викрила 7 підпільних колл-центрів, які обманним шляхом виманювали гроші з українців через псевдоброкерські послуги і швидкі кредитування. Власника одного з них вже засудили.
Нагадаємо, кіберполіція викрила хакера угруповання, яке здійснювало атаки на європейські банки.Також ув'язнений з Чернігівської області продавав на дошках оголошень неіснуючі товари .