Головна
Наука
Технології
19:32, 3 Серпня
Информатор UA

Интро

Samsung перейменує свої нові складні смартфони Galaxy Z Fold 4 та Galaxy Z Flip 4, відмовившись від літери Z у назвах, щоб не асоціювати бренд із війною росії проти України. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на TechRadar. Видання нагадує, що літеру Z використовують російські окупанти для маркування військової техніки, яка бере участь у війні проти України. Зазначимо, компанія Samsung позначає лінійки своїх смартфонів певними літерами: Z складні пристрої, S флагманські, A бюджетні. TechRadar зазначає, що Samsung вже видалив Z із брендів Galaxy Z Fold 3 та Galaxy Z Flip 3 у деяких країнах Балтії. Також ми писали, що до повномасштабної війни компанія Samsung контролювала 30% ринку мобільних смартфонів у росії. І хоча у Samsung на початку березня заявили, що припинять постачання в рф електроніки (в т.ч. чіпів та телефонів), робота продовжується. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.

Samsung прибере літеру Z зі своєї лінійки складних смартфонів

Читать на русском

Samsung вже видалив Z із брендів Galaxy Z Fold 3 та Galaxy Z Flip 3 у деяких країнах Балтії

Читать на русском
Samsung прибере літеру Z зі своєї лінійки складних смартфонів

Samsung вже видалив Z із брендів Galaxy Z Fold 3 та Galaxy Z Flip 3 у деяких країнах Балтії

Samsung перейменує свої нові складні смартфони Galaxy Z Fold 4 та Galaxy Z Flip 4, відмовившись від літери Z у назвах, щоб не асоціювати бренд із війною росії проти України.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на TechRadar.

Видання нагадує, що літеру Z використовують російські окупанти для маркування військової техніки, яка бере участь у війні проти України.

Зазначимо, компанія Samsung позначає лінійки своїх смартфонів певними літерами: Z – складні пристрої, S – флагманські, A – бюджетні.

TechRadar зазначає, що Samsung вже видалив Z із брендів Galaxy Z Fold 3 та Galaxy Z Flip 3 у деяких країнах Балтії.

Також ми писали, що до повномасштабної війни компанія Samsung контролювала 30% ринку мобільних смартфонів у росії. І хоча у Samsung на початку березня заявили, що припинять постачання в рф електроніки (в т.ч. чіпів та телефонів), робота продовжується.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.