RU
Головна
Україна
21:08, 22 Жовтня
Информатор UA

Интро

В Україні олігархів звинуватили в "саботажі виконання рішення зі створення повного енергетичного балансу України" в ході чергового засідання Ради національної безпеки і оборони, яке відбулося у п'ятницю 22 жовтня. Про це розповів секретар РНБО Олексій Данилов після засідання. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію брифінгу за результатами сьогоднішнього засідання РНБО. "Є саботаж виконання рішення в контексті створення повного енергетичного балансу в Україні ... Олігархи мають великий вплив в цій галузі, і можуть бути причетні до того, що донині не з'явився такий фундаментальний документ в Україні", - сказав Данилов. Йдеться про щорічне затвердження паливно-енергетичного балансу України, передбаченого рішенням РНБО 2019 року. Рада доручила ОДА вжити заходів для виконання своїх рішень, які стосуються загроз в енергетичній сфері. На сьогоднішньому засіданні обговорили стан справ в енергетиці та підготовку до опалювального сезону. Також Данилов зазначив, що наша країна готова транспортувати до Європи не 40, як зазначено в контракті з "Газпромом", а 55 млрд кубометрів газу в рік. "Кабмін разом з "Нафтогазом" запропонують європейцям збільшити транспортування газу до ЄС до 55 млрд кубів", - уточнив Данилов. Раніше Інформатор повідомляв, що на засіданні РНБО 22 жовтня вирішили безкоштовно поставляти газ до Молдови,яка після закінчення контракту з "Газпромом", відчуває брак пального. Також ми писали, що Секретар РНБО Данилов сьогодні заявив, що Україна входить в пік коронавірусу,і можливі до тисячі смертей на добу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

"Саботаж олігархів в енергосфері": що ще встигли обговорити на засіданні РНБО

Читать на русском
"Саботаж олігархів в енергосфері": що ще встигли обговорити на засіданні РНБО

В Україні й досі не прийняли документ, який страхує від загроз в енергетичній сфері

В Україні олігархів звинуватили в "саботажі виконання рішення зі створення повного енергетичного балансу України" в ході чергового засідання Ради національної безпеки і оборони, яке відбулося у п'ятницю 22 жовтня. Про це розповів секретар РНБО Олексій Данилов після засідання. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію брифінгу за результатами сьогоднішнього засідання РНБО. 

"Є саботаж виконання рішення в контексті створення повного енергетичного балансу в Україні ... Олігархи мають великий вплив в цій галузі, і можуть бути причетні до того, що донині не з'явився такий фундаментальний документ в Україні", - сказав Данилов.

Йдеться про щорічне затвердження паливно-енергетичного балансу України, передбаченого рішенням РНБО 2019 року. Рада доручила ОДА вжити заходів для виконання своїх рішень, які стосуються загроз в енергетичній сфері.

На сьогоднішньому засіданні обговорили стан справ в енергетиці та підготовку до опалювального сезону. 

Також Данилов зазначив, що наша країна готова транспортувати до Європи не 40, як зазначено в контракті з "Газпромом", а 55 млрд кубометрів газу в рік.

"Кабмін разом з "Нафтогазом" запропонують європейцям збільшити транспортування газу до ЄС до 55 млрд кубів", - уточнив Данилов.                 

Раніше Інформатор повідомляв, що на засіданні РНБО 22 жовтня вирішили безкоштовно поставляти газ до Молдови,яка після закінчення контракту з "Газпромом", відчуває брак пального. 

Також ми писали, що Секретар РНБО Данилов сьогодні заявив, що Україна входить в пік коронавірусу,і можливі до тисячі смертей на добу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.