Командиру ДУК із позивним «Да Вінчі» надали звання "Героя України": що про нього відомо

Читать на русском

Вітаємо Героя із заслуженою нагородою

Читать на русском
Командиру ДУК із позивним «Да Вінчі» надали звання "Героя України": що про нього відомо

Вітаємо Героя із заслуженою нагородою

У середу, 1 грудня, Президент України Володимир Зеленський виступав у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє та зовнішнє становище України. Після 40-хвилинного виступу розпочалося нагородження видатних громадян України, і звання "Герой України" отримав Дмитро Коцюбайло, більш відомий як «друг Да Вінчі».

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на телеканал Рада.

Дмитро отримав нагороду "за особисту мужність, виявлену під час захисту територіальної цілісності та суверенітету України". Дмитро Коцюбайло народився в селі Задністрянське Івано-Франківської області в 1995 році. Із самого початку подій на Майдані брав активну участь у Революції Гідності. На фронті від початку російсько-української війни. 2014 року командував взводом добровольців, 2015 року став командиром роти. Має позивний "Да Вінчі".

Командиру ДУК с позывным "ДаВинчи" присвоили звание "Героя Украины"
Командиру ДУК із позивним «друг Да Вінчі» надали звання "Героя України"

У 2014 році отримав тяжке поранення танковим снарядом у населеному пункті Піски Донецької області. Після одужання через три місяці реабілітації повернувся на фронт, де досі продовжує відстоювати інтереси України, звільняти окуповані території та боротися з російськими загарбниками. Брав участь в операціях зі звільнення населених пунктів Карлівка, Піски, Авдіївка, а також у боях під Степанівкою, Савур-Могилою, Старогнатівкою на позиції «Алмази».

Знищив десятки ворожих опорних пунктів, багато техніки та живої сили в зоні бойових дій на Донеччині. Наразі друг «Да Вінчі» - командир першої окремої штурмової роти Добровольчого українського корпусу Правого Сектору. Разом із ним несе службу його дівчина, волонтерка та доброволиця Аліна Михайлова.

Інформатор вітає друга «Да Вінчі» із заслуженою нагородою. Слава Україні!

Раніше ми розповідали, що Зеленський пообіцяв усім дітям України гроші від використання природних ресурсів.

Також писали про те, що законослухняним українцям видаватимуть кредити під 5%.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.