"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Моя квітнева розгубленість» — це пісня про почуття, які збивають з ніг. Коли фіксація на людині настільки сильна, що хочеться дізнатися про неї все, і неможливо цьому протистояти. У цьому емоційному пориві страшно загубити себе, і хочеться, щоб такі тривожні зміни виявилися просто сном.
Туристи не зареєструвались в рятувальному підрозділі перед виходом в гори
Кияни вирушили в похід за маршрутом село Луги - гірська рівнина Лемська - гора Гутин Томнатик в Карпатах і заблукали. Рятувальникам вдалося відшукати їх.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу ДСНС.
Туристи не зареєструвалися в рятувальному підрозділі перед виходом в гори.
12 березня до служби порятунку зателефонувала мати одного зі столичних жителів і поскаржилася, що з її сином вже п'яту добу немає зв'язку.
Фахівці гірського пошуково-рятувального відділення Рахова та гірських пошукових систем з Івано-Франківської області вирушили на пошуки.
Через кілька годин пошуків вони зустріли цю групу туристів. Як з'ясувалося, ті не втрачали орієнтир і не потребували допомоги.
Однак оскільки кияни не попередили підрозділ ДСНС про свій похід і орієнтовну дату повернення, були організовані їх пошуки. Наразі їх транспортують до села Луги Рахівського району.
Рятувальники попереджають,в зв'язку зі снігопадом і завірюхами 12-13 березня у високогір'ї Закарпатської області та 15 березня у високогір'ї Івано-Франківської області очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень).
Раніше Інформатор повідомляв, що в Карпатах зійшла величезна лавина:підніматися в гори зараз небезпечно.
Також повідомлялося, що ДСНС закликає реєструватися перед походом в гори .