Музикант, військовослужбовець Олександр Ярмак, відомий також як Yarmak, зустрівся з полоненим громадянином Росії
Від початку повномасштабної війни репер YARMAK (Олександр Ярмак) вступив до лав ЗСУ. Нещодавно він зустрівся з полоненим російським окупантом. Як виявилось, він є фанатом творчості українського репера та знає не одну його пісню, при чому, деякі українською мовою.
На своєму YouTube-каналі зірковий військовослужбовець опублікував відео розмови з росіянином та звернувся до громадян країни-агресора. Лише за добу воно набрало понад 400 тисяч переглядів.
Окупанта звуть Володимир Логінов, він з міста Саяногорськ, який розташований в республіці Хакасія. За його словами, підписав контракт 10 липня, а в Україні пробув лише три дні, перш ніж потрапити в полон. Окупант стверджує, що навчання проходив лише тиждень. На початку серпня його взяли в полон бійці Нацгвардії України в Донецький області. Окупант намагався штурмувати село Веселе. Щодо коштів, то перед підписання контракту Логінову пообіцяли близько 500 тисяч рублів (5580 доларів) у перший же місяць, проте жодних грошей він не отримав.
Згадав росіянин і про творчість YARMAK, а саме про такі композиції як "Сердце пацана", "Детская обида" і "Тут мій дім". Ба більше - окупант в полоні почав цитувати слова треку українською мовою. Також він дав пораду своїм співгромадянам.
"Хто збирається або хто вже зібрався. Рвіть контракти, сідайте в тюрму. По фігу… Може ви й отримаєте своїх 250 чи 500 тисяч, але якою ціною. Ви реально можете вмерти, також як я потрапити в полон, чи зовсім втратити руки, ноги. Вам воно треба? Навіщо ви сюди йдете. Немає сенсу", – зазначив росіянин.
Олександр Ярмак звернувся до росіян, які добре знають репера. Наприклад, зазначив військовослужбовець ЗСУ, його кліп на пісню "Сердце пацана" має 234 млн переглядів, з яких 24.6% з РФ.
"Останнє, що я скажу російською мовою, залишайтесь вдома. Займіться своїми родинами. Своїми будинками, своїми територіями. І в першу чергу владою, яку узурпували бандити і терористи світового масштабу. Ми ніколи не простимо вбивства наших близьких, наших дітей, мільйони зламаних долі і стерті міста. Росія за це поплатиться. Росія вийде з наших територій, вибачиться і заплатить репарації… Не робіть помилок, за яке через роки буде соромно і вам, і вашим дітям. Якщо ви вже у військах і не хочете бути окупантами, не хочете померти або стати каліками на українській землі здавайтеся в полон".
В коментарях під відео українці висловили різні думки. Хтось пожалів окупант, бо той є сиротою. Інші вважають, що йому пощастило потрапити в полон.
Зазначимо, що напередодні молодший сержант Ярмак, який є командиром підрозділу операторів дронів-камікадзе, отримав нагороду від головнокомандувача Збройних Сил України Олександра Сирського.
"Я роблю все для своєї країни не задля нагород чи відзнак. Я з першого дня не будував собі кар’єри і не бігав за званнями та посадами. Навпаки, херячив разом зі всіма від солдата і дослужився за два з половиною роки аж до сержанта. І тому мені бойова нагорода цінніша за будь-яку державну", – зазначив Олександр Ярмак.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.