«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
«В Моїм Серці» — поєднання хіп-хопу, урбан-культури та глибокої віри в краще майбутнє для України, яка метафорично втілена у треку в образі квітки, яка пробивається до сонця. Натхненням для пісні стала знакова композиція «Квітка» гурту «Океан Ельзи». Саме її фрагмент, випадково почутий Євгеном Філатовим у стрічці Instagram, ліг в основу нового синглу.
Проект впроваджуватимуть протягом п'яти років
Всесвітній банк затвердив проект вартістю у 200 млн доларів для України. Кошти будуть спрямовані на поліпшення ефективності, якості та прозорості системи вищої освіти в країні.
Про це повідомляє інформатор з посиланням на прес-центр Світового банку.
«Всесвітній банк радий співпрацювати з Україною над модернізацією методів викладання і навчання в університетах відповідно до європейських стандартів з метою надання можливості молоді в Україні отримувати ті навички, які потрібні їм у 21 столітті», - заявив регіональний директор Світового банку Аруп Банерджі.
Проект дозволить поліпшити якість вищої освіти, підвищити рівень його відповідності потребам ринку праці і безперервності навчання під час пандемії коронавируса. В рамках проекту будуть фінансуватися:
Він також буде підтримувати розвиток сучасної цифрової інфраструктури для дистанційного навчання і створення сучасних навчальних і науково-дослідних лабораторій.
Нагадаємо, в Україні для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій запускають безкоштовні курси для вступу до вузу. Крім того, в Україні розробляють стратегію для розвитку професійної освіти.