Як розділили майно, сина та чи досі живуть разом нардеп Тищенко з ексдружиною: ексклюзивні подробиці розлучення року

Читать на русском

Пара подала до суду талмуд суперочок щодо дитини

Читать на русском
Тищенко Барановська
Тищенко та Барановська і після розлучення живуть разом

Пара подала до суду талмуд суперочок щодо дитини

Депутат Микола Тищенко, який у січні офіційно розлучився з бізнесвумен Аллою Барановською, й досі живе разом з колишньою дружиною на два міста. Вона ночувала у родинній квартирі у Києві на Дружби народів напередодні судового засідання про розірвання шлюбу. Він згодом був помічений в Ужгороді - у ЖК, куди переїхала Алла з дитиною під час війни.

Про те, що Барановська мешкає у житлі Тищенка й після розставання, “Інформатор” вже писав. На своїй сторінці в Instagram вона продовжувала постити “сторіс” із квартири колишнього чоловіка і показувала селфі з цього ж будинку.

Сам Микола Тищенко у коментарі “Інформатору” не став приховувати очевидне. А ще додав, що суперечок в них з ексдружиною майже немає - лише щодо виховання 6-річного сина Давида.

“Ми звичайні люди. Все робимо за законом. 187 днів ми можемо робити усе разом, будь-що. Жити, виховувати сина, щоб він почувався щасливим. В нас тільки є суперечки щодо виховання дитини. Ми надали суду товстезну книжку з певним баченням як спільно виховувати нашу дитину”, - розповідає Микола Тищенко.

Подарунок від колишньої

Прокоментував він і дуже щедрий подарунок від Барановської, який викликав дуже багато питань. Адже майно пара офіційно не ділила, і їх взагалі підозрювали в тому, що розвелися вони фіктивно, аби приховати майно народного обранця. Аж тут через місяць після офіційного закінчення їхнього шлюбу Алла дарує Миколі 12,6 мільйона гривень.

“(Подарунок) це гроші, звичайні гроші, які я задекларував після розлучення. Ми після розлучення розділили майно згідно з законом. Мені немає чого приховувати, все є в декларації”, - каже політик.

Як раніше писав "Інформатор", Жан Беленюк за півтора мільйона придбав китайський "Порш". А Василь Вірастюк обирав п’яту іномарку у свій автопарк

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.