“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
У місті продовжує діяти штормове попередження
Російське місто Сочі пережило найсильніший "шторм століття", щоправда, не до кінця, штормове попередження продовжує діяти там і у понеділок, 27 листопада. Очікується комплекс несприятливих погодних умов із сильними дощами, грозами, градом, снігом у горах, можливий підйом рівня річок, зростає ризик сходження селевих потоків.
Як пишуть російські метеослужби, пориви вітру можуть досягати 27 м/с, шторм на морі – 6 балів, хвилі до 3-4 метрів заввишки. Ввечері багато жителів Сочі чекали сильний шторм на набережних, щоб зняти момент, втім найсильніші хвилі сягнули берегів курорту вночі. У Сіріусі спостерігали справжнє цунамі, хвилі не лише били по набережній, а й вийшли на прилеглі вулиці та затопили їх.
Найсильніший вітер повалив у Сочі 30 дерев, наслідки усували всю ніч. Попередньо без жертв.
Telegram oembed: https://t.me/u_now/119366
Набережної в Лоо більше немає, те, що не змило штормом 21 листопада, зруйнувало вночі. Відремонтувати набережну швидко не вдасться. Прогулянкову зону відновлюватимуть лише після того, як проведуть берегозміцнення пляжної зони. Ця ділянка берега постійно зазнає ударів стихії. Шторм завдав сильних втрат Приморській набережній, там ще продовжує вирувати стихія.
Загалом, набережні розбиті у всіх районах Сочі, збитки ще доведеться порахувати. Без світла залишаються населені пункти Лазарівського району.
Крім того, стихія завалила один із будинків на узбережжі. Вода підтопила будівлю й вона і впала. Загалом у місті море виходить з берегів і затоплює багатоповерхівки на узбережжі. Хвилі досягають 6 метрів у висоту.
У камчатському селі Тиличики затопило аеродром через непогоду, що вирує у регіоні. Аеродром біля затоки Корфа затопило морською водою, підтоплення зняли на відео очевидці.
На кадрах ролика, який поширився в мережі, автор стверджує, що стоїть на злітно-посадковій смузі аеропорту, повністю залитій водою. Рейси тимчасово припинено. Пасажирів, які прямували до Петропавловська-Камчатського, планують доставити на вертольотах Мі-8.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.