У житті кожної дівчини настає момент, коли вона відчуває, що хоче розвитку стосунків і отримати заповітне освідчення від коханого. Хочеться провести разом життя, будувати спільне майбутнє і крокувати в одному напрямку. Саме про це гумористичний трек «Так і шо».
Наразі невідомо, хто здійснив цю провокацію з триколором окупантів
У небі над Києвом у суботу, 20 грудня, помітили дрон з російською прапором-ганчіркою. Жодної повітряної тривоги у цей час у місті не було. Правдивість відео вимагає підтвердження, але на провокацію вже відреагували.
Відео з російським триколором у Києві опублікували Новини.LIVE та Clash Report. Хто вчинив цю провокацію - невідомо. На відео можна лише помітити, як дрон летить у небі, а до нього прив'язаний прапор РФ. Достеменного підтвердження, що події відбуваються саме у Києві з відео не випливає.
За кадром чути лише голос жінки, яка відверто обурюється тим, що бачить. Після кількох секунд польоту можна помітити, як дрон починає падати.
Telegram oembed: https://t.me/ClashReport/65041
Офіційної реакції на випадок з дроном і російським триколором наразі немає. Проте можна припустити, що це витівка підлітків. Але навіть якщо так, вона неминуче зʼявиться на російських каналах як ілюстрація, що "Київ чекає на Путіна".
Як відомо, у Києві діють обмеження на політ дронів. З початку війни вони стали вкрай жорсткими. Ці обмеження добре відомі всім, хто користується такими засобами.
Суть обмежень у тому, що як тільки дрон злітає на заборонену висоту, оператор втрачає над ним контроль через дію РЕБ. Ймовірно саме це й відбувається на відео з триколором РФ.
Обмеження на політ дронів були в Києві навіть до війни.
У мережі стверджують, що відео є неправдивим. Нібито це відбувалося не у Києві.
Тим часом депутат Максим Бужанський вже відреагував на відео з російською ганчіркою. Каже, що винних слід покарати, прив'язавши до ракети ППО.
"Я думаю, що тих, хто запустив дрон з російським триколором у Києві, потрібно буде прив'язати до ракети ППО, коли знайдуть. Це було б адекватно, погодьтеся", - йдеться у його дописі.
Російський пропагандист Володимир Соловйов 12 грудня нібито приїхав у Покровськ Донецької області. Там він заявив про буцімто повну окупацію міста військами РФ. І підняв на центральній площі російський прапор - такою була його відповідь на ролик президента України Володимира Зеленського, який приїхав у Куп'янськ.