У Запоріжжі FPV-дрон РФ вдарив по авто на перехресті, двоє чоловіків отримали травми
Російський дрон атакував автівку на перехресті в одному з районів Запоріжжя 27 серпня, внаслідок чого поранення отримали двоє чоловіків. Постраждалі отримали осколкові поранення, контузію та вибухові травми. Обидва чоловіки перебувають під наглядом лікарів, яким надають усю необхідну медичну допомогу.
Про атаку повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров у своєму Telegram-каналі. За його словами, ворожий FPV-дрон вдарив по цивільному авто, яке рухалося одним із районів обласного центру.
"Осколкові поранення, контузія, вибухова травма: під наглядом медиків перебувають двоє чоловіків, постраждалих внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя", - сказав Федоров.
Чиновник наголосив, що росія - країна-терорист, яка вкотре доводить свою злочинність проти мирного населення. За попередньою інформацією, крім двох госпіталізованих чоловіків, поранення могли дістати ще кілька людей, проте офіційно підтверджені дані стосуються саме цих двох постраждалих.
Обласний центр Запорізької області вже тривалий час залишається під постійним прицілом ворожих FPV-дронів, які атакують цивільний транспорт та інфраструктуру міста. Такі удари здатні влучати у рухомі автомобілі на перехрестях і вулицях, що робить майже неможливим прогнозування безпечних маршрутів для мешканців.
Місцева влада регулярно фіксує подібні атаки, які супроводжуються пораненнями цивільних і руйнуванням майна. Ситуація ускладнюється тим, що дрони можуть атакувати в будь-який час доби, залишаючи мешканцям мало часу для реакції на сигнали небезпеки.
Раніше Інформатор повідомляв, що росіяни обстріляли центр Нікополя, де постраждали п'ятеро людей, троє з них госпіталізовані, а під удар артилерії потрапили навчальні заклади, магазини, кафе та банки. Також ми писали, що РФ повторно вдарила по Херсонській ТЕЦ чотирма керованими авіабомбами, через що станція зазнала критичних руйнувань напередодні опалювального сезону.