«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
«Каштан»- оновлена версія такої важливої композиції. Сьогодні вона звучить по-новому — через рок, через біль і надію, через серце. Це пісня про наші міста. Про людей. Про мрію, яка не зникає… навіть під звуками сирен.
Цього разу ворог захопив селище Нетайлове
Російський ворог 27 травня має частковий успіх у Донецькій області: окупантам вдалося просунути свої позиції одразу біля декількох населених пунктів на Донеччині, зокрема Часового Яру, та захопити невелике селище Нетайлове.
Про те, що росіяни просуваються на Донеччині, свідчать нові карти аналітиків DeepState. Експерти стверджують, що російські війська просунулися поблизу населених пунктів Солодке, Новомихайлівка, Сокол, Очеретине, Новоолександрівка, Часовий Яр, Берестове.
Аналітики DeepState також спростували заяву міноборони РФ про те, що російські війська захопили Берестове на Харківщині. Експерти заявляють, що ця інформація неправдива й у селищі все ще відбуваються бої.
Вдень 26 травня аналітики DeepState повідомили про просування окупантів на Донеччині. Ворог окупував селище Уманське й мав успіхи біля Іванівки.
24 травня росіяни пішли вперед біля Архангельського, Уманського, Очеретиного, що у Донецькій області. Також окупанти мали частковий успіх біля Кліщіївки.
23 травня росіяни просунулися біля Часового Яру, Кліщіївки, Красногорівки. Ворог ставить за мету захоплення Вовчанська та Часового Яру.
22 травня російські окупанти мали успіхи на Донеччині. Вони пішли вперед поблизу Часового Яру, Сокола, Нетайлового та Соловйового.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.