Російські літаки за тиждень скинули 11 авіабомб на Бєлгородську область: що відомо

Читать на русском

Місцеві пабліки повідомляють про щонайменше дві бомби, що впали на територію області протягом останніх двох діб

Читать на русском
Російські літаки за тиждень скинули 11 авіабомб на Бєлгородську область
Російський літак і бомба ФАБ-250

Місцеві пабліки повідомляють про щонайменше дві бомби, що впали на територію області протягом останніх двох діб

Бєлгородська область 29 березня знову зазнала бомбардувань з боку російських літаків. Атака спричинила евакуацію мирних жителів.

Місцеві пабліки повідомляють про щонайменше дві бомби, що впали на територію області протягом останніх двох діб. За даними російських ЗМІ, "позаштатно зійшли" 2 авіабомби, внаслідок чого понад сотню людей були змушені залишити свої домівки.

Зокрема, вчора,28 березня, в районі села Безімено було знайдено авіабомбу ФАБ-250. Це призвело до евакуації понад 140 людей. Це вже 11-й випадок бомбардування Бєлгородської області за останній тиждень. 

Російські літаки за тиждень скинули 11 авіабомб на Бєлгородську область: що відомо 1

Авіабомби падають на Бєлгородську область

27 березня в районі села Безсонівка було знайдено ФАБ-500, який знешкодили наступного дня. Кількома дніми раніше у селі Введенська Готня виявили ще один боєприпас. Його вилучили та знищили на полігоні. Село Замостя також зазнало бомбардування, але бомба досі лежить на виїзді із села, адже сапери не можуть її знешкодити через рейд диверсантів та значні руйнування.

Раніше 18 лютого ФАБ-250 знайшли в селі Солоти, евакуювавши 150 жителів, а 27 січня - у хуторі Постників та селі Стрілецьке. 21 січня авіабомба впала біля хутора Іонівка, пошкодивши дамбу.

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що російський пропагандист Соловйов назвав мешканців Бєлгорода "тваринами" і знинуватив їх у тому, що вони постійно скаржаться на обстріли

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.