Історія цієї пісні — доволі трагічна й сумна. Вона була написана ще давно, і це фіт із моїм товаришем, який, на жаль, два тижні тому пішов із життя. На жаль, він не встиг почути фінальну версію пісні.
Зокрема під ударом опинились Миколаївська, Харківська та Донецька області
Вночі у вівторок росіяни вчергове атакували Україну за допомогою дронів-камікадзе. Загалом ворог запустив 12 "шахедів". Всі з них вдалось збити на Миколаївщині та Харківщині.
Повітряну атаку відбили мобільні вогневі групи. Водночас випущені по Донеччині ракети С-300 збити не вдалось. Про це 26 березня повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.
Росіяни запустили 12 БПЛА з мису Чауда у тимчасово окупованому Криму та з Курської області рф. За словами начальника Миколаївської ОВА Віталія Кіма, у Миколаївському районі вдалось знищити 3 дрони. Відповідно, решту знищили над Харківщиною. Також ворог вдарив двома зенітними керованими ракетами С-300 у напрямку Донеччини.

"Повітряний напад відбивали мобільні вогневі групи Сил оборони України у Миколаївській та Харківській областях. Збито усі 12 "шахедів", - розповів Олещук.
В ніч проти понеділка, 25 березня, "шахеди" атакували Миколаївську та Одеську область. Вісім дронів вдалось знищити силам ППО. Водночас деякі БПЛА влучили в ціль, пошкодивши енергообʼєкт на Миколаївщині. Також внаслідок падіння збитого "шахеду" в приватному секторі Миколаєва було зруйновано двоповерховий житловий будинок. 11 людей отримали поранення, 2 з яких госпіталізовано.
На Одещині уламки збитого дрона пошкодили енергетичний об'єкт та спричинили пожежу. Це призвело до знеструмлення частини міста та прилеглих населених пунктів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.