Ворог здійснив комбіновану атаку із застосуванням двох балістичних ракет. Попри вжиті заходи безпеки, повністю уникнути втрат серед особового складу не вдалося
Російські війська 24 вересня здійснили комбіновану атаку по території одного з навчальних підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України. Для удару окупанти застосували різні засоби ураження, серед яких - дві балістичні ракети типу “Іскандер”. Коли саме і де це сталося - не повідомляють, але відомо, що з 12:28 до 13:08 24 вересня лунала загальна повітряна тривога.
За офіційною інформацією, ворог завдав точного удару по укриттю, де перебували військовослужбовці. Попри вжиті заходи безпеки, повністю уникнути втрат не вдалося. Наразі відомо про загиблих та поранених серед особового складу. Постраждалим оперативно надається вся необхідна медична допомога, на місці працюють екстрені служби.
У командуванні наголошують, що з метою захисту життя та здоров’я військових триває облаштування навчальних центрів, полігонів та інших об’єктів надійними укриттями. Також вживаються додаткові заходи безпеки для мінімізації ризиків під час повітряних та ракетних атак.
Водночас у ніч на 24 вересня Росія здійснила чергову масштабну атаку по території України - цього разу за допомогою ударних БпЛА. За даними Повітряних сил, противник запустив 152 дрони з різних напрямків, більшість з яких становили Shahed. Попри роботу ППО, зафіксовано 26 влучань у семи населених пунктах.
Найбільшої шкоди зазнав Харків та Чугуївський район. Внаслідок нічної атаки дронів там спалахнули масштабні пожежі: зруйновано будівлі, пошкоджено автомобілі. У Холодногірському районі Харкова горів магазин, господарська споруда та приватні будинки. Постраждав 24-річний чоловік, який отримав вибухове поранення.