Росіяни убили косуль не на території зоопарку - директор заповідника Асканія-Нова

Читать на русском

Віктор Шаповал пояснив, що вбивство червонокнижних тварин не могло статися на території парку, бо вони вільно живуть у степу

Читать на русском
Віктор Шаповал
Керівник заповідника Асканія-Нова Віктор Шаповал

Віктор Шаповал пояснив, що вбивство червонокнижних тварин не могло статися на території парку, бо вони вільно живуть у степу

Директор заповідника "Асканія-Нова" Віктор Шаповал спростував, що жорстокі фотографії убивства двох косуль, якими хизувались російські військові, сталося на території зоопарку заповідника.

Про це повідомляє Telegram-канал Украина Сейчас.

"Фотографія, на якій російські військові тримають двох убитих тварин, не має відношення до заповідника. Косулі живуть вільно у степу і не утримуються у зоопарку заповідника", сказав він. 

За словами Шаповала, ситуація в Асканії-Нова зараз складна. Фактично установа рухається ще за інерцією.

"Техперсонал змушений виконувати свої функціональні обов’язки. Ми прораховували всі варіанти та резерви кормів створювали. Тому, що це критичний ресурс і без цього в Асканії-Нова сталося б катастрофа. Так що персонал має доступ в принципі до робочих місць. Ті, які виконують свої функціональні обов’язки, продовжують забезпечувати утримання і догляд за колекціями. Але є й ті, хто звільнився з ідеологічних міркувань", – сказав директор заповідника".

Убивство червонокнижних тварин сталося в степу? 

Тим не менше, факт убивства тварин, занесених до Червоної Книги, не применшує злочинів окупантів. Якщо не у зоопарку - тоді їх, ймовірно, виловили й убили у степу. 

Нагадаємо, Інформатор повідомляв про те, що у соцмережах розповсюдили світлини з підписом "ням-ням", на яких двоє російських військових тримають двох щойно убитих ними косуль. Це викликало шквал емоцій у користувачів. Люди вимагали міжнародні організації із захисту природи втрутитись та захистити заповідник Асканія-Нова від диких варварів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.