Гурт Anothers презентує новий кліп на сингл «Віражі» — пісню про шлях крізь хаос і виклики, про небезпечні повороти життя, які стають і випробуванням, і шансом знайти себе справжнього. Головний меседж — не відпускати кермо власної долі, навіть коли здається, що контроль втрачено.
За даними DeepState, РФ окупувала ще один населений пункт. Інститут вивчення війни також підтвердив просування росіян на Сумщині
Російські війська продовжують наступ на півночі Сумщини. За даними аналітиків DeepState, окупанти захопили село Яблунівка, що входить до Юнаківської громади Сумського району. Цю інформацію оприлюднили після оновлення інтерактивної карти бойових дій.
Крім того, аналітики зафіксували активність ворога і в районі самої Юнаківки. За останню добу на Північно–слобожанському та Курському напрямках сталося 26 бойових зіткнень.
Інформацію про просування росіян підтвердили й в Американському Інституті вивчення війни (ISW). Аналітики організації, спираючись на геолокаційні відео, повідомили, що російські підрозділи просунулися на захід від села Варачине, яке також розташоване у Юнаківській громаді.
Також ISW повідомив, що деякі російські воєнні блогери заявляють про просування сил РФ на північний схід від села Кіндратівка. Утім, це не підтверджено американськими аналітиками.
У ніч на 19 липня російські війська вдарили по Шосткинській громаді на Сумщині. Атака тривала майже чотири години — ворог застосував ударні безпілотники.
Як повідомили в обласній військовій адміністрації, унаслідок обстрілу зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури. Також є пошкодження житлових будинків.
За попередніми даними, обійшлося без травмованих або загиблих.
За даними Генштабу ЗСУ, на Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося 38 боєзіткнень. Ворог завдав десяти авіаційних ударів, скинув 17 керованих бомб, здійснив 351 артилерійський обстріл, зокрема чотири – із реактивних систем залпового вогню.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.