Текст, побудований на простих, майже побутових бажаннях, які в умовах війни набувають зовсім іншої ваги. Йдеться не про абстрактні речі, а про конкретні стани й досвіди: бачити зорепад замість вибухів, чути сміх замість плачу, тримати у руках не втрату, а життя.
ТОП-5 ПОЛІТИКІВ УКРАЇНИ З НАЙВИЩИМ РЕЙТИНГОМ
SOCIS - березень 2026
1
Зеленський
22,6%
2
Залужний
19,3%
3
Буданов
10,5%
4
Порошенко
7,4%
5
Терехов
4,4%
Яке місце Україна посяде на Євробаченні
Від нашої країни їде співачка Leleka
голосів
Ліквідувати блок-пости в тилових регіонах
Заощадити гроші бюджету та громадян
Погода
Дізнайся прогноз для твого міста
Оновлено станом на
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
let me be
The Second Voice
2
Loco Loco
Gordo, Reinier Zonneveld
3
Фанат
Alena Omargalieva
4
Вівтар
Fiїnka
5
Мальборо
Sayan
6
Take me there
Da Ti
7
Сльозка
Кажанна
8
Феникс
Bearwolf
9
Кукла
Diskoteka Avariya, Vonamour
10
Feel the heat
Dorofeeva
Курс валют на сьогодні
Дізнайтесь актуальну інформацію станом на
08.05.2026
Трамп наполягяє, щоб Україна погодилася на невигідний мир. Як нам бути?
голосів
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
639.62
DOGECOIN (DOGE)
0.11
THETA (THETA)
0.22
LITECOIN (LTC)
56.71
BITCOIN (BTC)
80024.35
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$31 800 млрд.
2
Китай
$19 000 млрд.
3
Німеччина
$4 700 млрд.
4
Японія
$4 100 млрд.
5
Індія
$4 000 млрд.
6
Велико-британія
$3 900 млрд.
7
Франція
$3 400 млрд.
8
Італія
$2 500 млрд.
9
Канада
$2 300 млрд.
10
Бразилія
$2 200 млрд.
Кулінарний рецепт від Інформатора
Лілія Ребрик перехитрила дітей і тепер вони згодні їсти сніданок
Окрім гарного настрою та висвітлення актуальних проблем суспільства, час від часу телеведуча ділиться рецептами смачних страв, які вона готує для своєї родини. Одним зі таких рецептів є печінкові кекси.
Росіяни просунулись у Кураховому та ще біля чотирьох населених пунктів Донеччини – DeepState
Ворог досяг незначного успіху на Покровському та Курахівському напрямках
Російські війська продовжують наступати на Донеччині. Особливий тиск вони чинять на Курахівському і Покровському напрямках, де за останню добу їм вдалось досягти певного успіху. Запеклі бої тривають на східному фронті.
Про просування окупантів повідомили аналітики DeepState у ніч проти 4 грудня та опублікували актуальну карту боїв. Зазначається, що армія РФ прорвалася вглиб Курахового. Також вона продовжила просування поблизу Костянтинопольського та Сухих Ялів на тому ж напрямку, а ще біля населених пунктів Даченське та Пушкіне на Покровському.
"Ворог просунувся біля Сухих Ялів, Костянтинопольського, Даченського, Пушкіного та в Кураховому", – йдеться у повідомленні.
Ситуація на Курахівському напрямку залишається складною
Ворог продовжує наступати поблизу Покровська
Ситуація на Курахівському напрямку
Сили оборони України продовжують стримувати натиск окупаційних військ. Вони зосередили свої основні наступальні зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Також активно атакують на Времівському та Куп’янському напрямках.
За останню добу відбулося 180 бойових зіткнень. На Курахівському напрямку за добу 3 грудня зафіксовано 38 ворожих атак. Бої тривають в районах Сонцівки, Зорі, Дальнього, Курахового, Єлизаветівки та Ганнівки.
Окупанти намагаються зміцнити свої позиції в центрі Курахового. Ворог здійснив просування зі сходу на захід, прагнучи закріпитися в районі багатоповерхівок на вулиці Побєди та проспекті Прокоф'єва, що є важливими стратегічними точками міста. Ще російські війська намагаються прорватися до села Старі Терни, що дозволить їм обійти захисників міста і вийти в тил.
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський днями розпорядився підтягнути резерви для Сил оборони на Курахівському та Покровському напрямках. Зокрема, воїни отримають додаткові боєприпаси, озброєння та військову техніку. Водночас це сталося тоді, коли повідомлялося, що російські окупанти вже просунулися в центр Курахового.
Раніше Інформатор писав, що поліція продовжує проводити евакуацію цивільних з Курахового. Виїзд із міста вкрай ускладнений через обстріли.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.