Головна
Світ
16:57, 25 Серпня
Информатор UA

Интро

На росії вже не так активно підтримують війну, оскільки вона активно «хлопає» під їхніми дверима. До них приходить розуміння того, що не все в них так добре, як розповідають у рашистських псевдоЗМІ. Про це розповів начальник ГУР МО України, генерал-майор Кирило Буданов в етері телемарафону, – передає Інформатор.  За даними Буданова, у повномасштабній війні вже почався переломний момент. На росії починають розіють, що ця війна – не десь далеко – вона стосується і кожного з них. Просто пересидіти та перечекати не вдасться – доведеться відчути на собі наслідки агресії.  Керівник воєнної розвідки додав, що також до громадян рф починає доходити розуміння, що їхня армія – не така вже й сильна, як їм розповідали. Техніка та системи ППО – не такі вже й безвідмовні та надійні, як їм хотілося б. Армія рф не спроможна захистити себе на тимчасово окупованих територіях.  «Це зовсім не друга армія світу, і навіть не четверта. І розплата прийде. Розуміння, що розплата буде, приходить до людей, коли вони особисто починають бачити та відчувати, що війна – це не десь там у якійсь частині світу, а у них. Тому переломний момент уже розпочався», – заявив начальник ГУР МО України. Таке розуміння багато чого змінює. Все більше росіян уже не будуть так активно підтримувати агресію проти України, оскільки бояться відчути удари у відповідь. Чим більше сімей окупантів втрачають своїх нелюдей, тим більше стає очевидним, що їхній владі начхати на них. Це розхитує ситуацію всередині самої рф, а отже полегшує нам вигнання окупантів з нашої землі.  Нагадаємо, що США попереджає про «референдуми» на тимчасово окупованих територіях: коли вони відбудуться та що з цього отримає росія. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

«росіяни почали розуміти – війна йде й у них», – представник української розвідки про ситуацію в рф

Читать на русском

На росії починається повільне прозріння – безпека вигадана

Читать на русском
«росіяни почали розуміти – війна йде й у них», – представник української розвідки про ситуацію в рф

На росії починається повільне прозріння – безпека вигадана

На росії вже не так активно підтримують війну, оскільки вона активно «хлопає» під їхніми дверима. До них приходить розуміння того, що не все в них так добре, як розповідають у рашистських псевдоЗМІ.

Про це розповів начальник ГУР МО України, генерал-майор Кирило Буданов в етері телемарафону, – передає Інформатор

За даними Буданова, у повномасштабній війні вже почався переломний момент. На росії починають розіють, що ця війна – не десь далеко – вона стосується і кожного з них. Просто пересидіти та перечекати не вдасться – доведеться відчути на собі наслідки агресії. 

Керівник воєнної розвідки додав, що також до громадян рф починає доходити розуміння, що їхня армія – не така вже й сильна, як їм розповідали. Техніка та системи ППО – не такі вже й безвідмовні та надійні, як їм хотілося б. Армія рф не спроможна захистити себе на тимчасово окупованих територіях. 

«Це зовсім не друга армія світу, і навіть не четверта. І розплата прийде. Розуміння, що розплата буде, приходить до людей, коли вони особисто починають бачити та відчувати, що війна – це не десь там у якійсь частині світу, а у них. Тому переломний момент уже розпочався», – заявив начальник ГУР МО України.

Таке розуміння багато чого змінює. Все більше росіян уже не будуть так активно підтримувати агресію проти України, оскільки бояться відчути удари у відповідь. Чим більше сімей окупантів втрачають своїх нелюдей, тим більше стає очевидним, що їхній владі начхати на них. Це розхитує ситуацію всередині самої рф, а отже полегшує нам вигнання окупантів з нашої землі. 

Нагадаємо, що США попереджає про «референдуми» на тимчасово окупованих територіях: коли вони відбудуться та що з цього отримає росія.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.