«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Декількох людей відправили до шпиталів
15 березня російські війська обстріляли місто Марганець Дніпропетровської області. Унаслідок обстрілів є постраждалі та загиблі - всі з мирного населення.
Як пише Інформатор посилаючись на Марганецьку міську раду, внаслідок обстрілів п'ятеро людей поранено, двоє мирних жителів загинуло.
"Пошкоджені багатоповерхові будинки, приватні житлові будинки, господарчі споруди. Також в одному з будинків зайнялася пожежа", – пише пресслужба.
Рятувальники ліквідували пожежу. Однак нині в місті перебиті лінії електромережі та газогони. До того ж як пише Марганецька міська рада, в одному з дворів снаряд влучив у дитячий майданчик. Дані руйнувань ще уточнюються.
Як зазначив очільник ОВА Сергій Лисак, двох загиблих вже ідентифікували. Ними виявились жінки – 62 та 57 років.
"Попередньо, ще чотири жінки та один чоловік – постраждали. Пошкоджені 7 багатоповерхових та 4 приватні будинки, господарська споруда", — зазначив Лисак.
Пізніше очільник ОВА, зазначив, що чоловіка та трьох жінок ушпиталили. Їхній стан лікарі розцінюють як стан середньої тяжкості. Ще одна мешканка міста лікуватиметься амбулаторно.
"Пошкоджені 13 багатоповерхових та 9 приватних будинкiв (в сумі - 22 - ред.). Один з них загорівся – рятувальники пожежу вже приборкали. Побиті магазин, заклад культури та гуртожиток. Понівечені й 5 господарських споруд та авто", — додав Лисак.
Дніпропетровська область обстрілюється росіянами ледь не щодня. Відтак, у вівторок, 14 березня, окупанти обстріляли Нікопольський район. Внаслідок чого зруйновано приватні будинки. А днем раніше, під обстріли потрапили Марганецька, Червоногригорівська та Покровська громади Нікопольського району Дніпропетровської області. Про ситуацію в інших областях — читайте тут.
Також раніше ми писали про рятувальницю, яка постраждала під час ракетного удару по аеропорту Дніпра. За її життя боролися 11 місяців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропусятити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.