Росіяни не витіснили ЗСУ з Курської області: у DeepState розповіли, де йдуть бої

Окупанти захопити Горналь і просуваються біля Олешні

Росіяни не витіснили ЗСУ з Курської області
Росіяни не витіснили ЗСУ з Курської області. Фото - Getty Images

Російська армія не змогла витіснити ЗСУ з Курської області. Раніше інформацію росіян спростував Генштаб ЗСУ. У регіоні досі точаться бої.

Детальніше про те, де на Курщині відбуваються боєзіткнення, розповіли аналітики проєкту DeepState. Фіхівці повідомили про захоплення окупантами Горналі, а також ворог просувається поблизу Олешні. ЗСУ продовжують знищувати логістику РФ та місця скупчення окупанів.

"Це останні села, навколо яких залишився контроль бійцями Сил Оборони, тож "Курська операція" досі триває, де українські військові ведуть бої", - йдеться у повідомленні. 

Росіяни не витіснили ЗСУ з Курської області: у DeepState розповіли, де йдуть бої 1

За інформацією Генштабу ЗСУ, за минулу добу українські захисники зупинили 15 штурмових дій загарбників.

Ворог завдав 20 авіаударів, скинувши при цьому 37 керованих авіаційних бомб, здійснив 296 обстрілів, 14 з них - із реактивних систем залпового вогню.

Росіяни не витіснили ЗСУ з Курської області: у DeepState розповіли, де йдуть бої 2

 Ситуація на Курщині

Очільник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов повідомив, що в суботу, 26 квітня, російські сили нібито "звільнили" останній населений пункт у Курській області. Мова йде про Горналь. Про це він розповів російському правителю Володимиру Путіну під час їхньої зустрічі. Цікаво, що Кремль вперше офіційно підтвердив участь військ КНДР у війні проти України.

Генштаб ЗСУ у суботу, 26 квітня, офіційно спростував повідомлення очільника Генштабу ЗС РФ Валерія Герасимова про те, що росіяни та військові КНДР буцімто звільнили від ЗСУ на Курщині останній населений пункт Горналь. Ця інформація неправдива. Українські військові повідомили, що у Курській області РФ тривають боєзіткнення, ситуація непроста, але загрози оточення ЗСУ немає. Генштаб назвав доповідь Герасимова пропагандистським вивертом.

Тим часом у новому звіті ISW від 26 квітня зазначено, що російські окупанти дійсно нещодавно просунулись на північ від селища Горналь, що на південний захід від Суджі. Також росіяни дійшли до північно-східної околиці Олешні, що на північний захід від Горналя, під час механізованої атаки одного із взводів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube